17.LISTOPADU  ROZHODNĚ ŽÁDNEJ SAMET NEBUDE. V PRAZE VYSTOUPÍ ACCEPT. DOPROVODÍ JE PHIL CAMPBELL A JEHO BASTARDI.

17.05.2024

Němečtí heavy-metaloví titáni ACCEPT vystoupí v rámci evropského turné k nové desce v listopadu v PRAZE!

Legendární ACCEPT jedou na plné obrátky! Na konci dubna vydali své nové, již sedmnácté´, velmi úspěšné album "Humanoid", které se stalo i u nás, deskou měsíce května podle magazínu Spark! ACCEPTi momentálně s obrovským nasazením představují toto nové album na svém jiho-americkém turné a v létě pak navštíví ty nejprestižnější letní festivaly, mezi něž se řadí i jubilejní, 20. ročník vizovického MASTERS OF ROCK! Na podzim pak vyrazí na rozsáhlé evropské turné, čítající víc jak 20 koncertů, a které naštěstí nemine ani českou republiku!

17. listopadu 2024 dorazí toto turné ACCEPT i do PRAHY, do klubu SaSaZu! Vstupenky na koncert jsou ode dneška v prodeji!

Nové album "Humanoid" produkoval slavný Andy Sneap (Judas Priest, Amon Amarth, Testament, Saxon, atd.), v jeho Backstage Recording Studios Ltd. A už nyní se dá říct, že jde o další obrovský hudební počin světové metalové extratřídy! ACCEPT jsou nezpochybnitelným pilířem klasického heavy-metalu pro celé generace posluchačů, jejichž řady s nástupem digitálního věku ještě mnohonásobně narostly!

17. studiové album ACCEPT není koncepčním albem, ale je to přímo elektrizující klasicky heavy-metalový, velmi vydařený počin, který cílí na hlavu, srdce, střeva a... ano, i na koule! Svůj názor si udělejte sami…příležitost máte, třeba právě 17. listopadu 2024 v PRAZE, klubu SaSaZu!

Speciálním hostem turné je excelentní britský umělec PHIL CAMPBELL a jeho kapela PHIL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS!

Wolf Hoffmann na turné: "Jsme velmi nadšení, že vyrazíme na turné s Rock'n'rollovou rodinou Campbell. Je v nich tolik energie a talentu, vždy rádi sdílíme pódium s touto kapelou. Opravdu se těšíme na oslavu skutečného metalu s našimi fanoušky a Phil Campbell a The Bastard Sons!"

Phil Campbell dodává: "Opravdu se těšíme, až se koncem tohoto roku rozjedeme s Accepty. Pořiďte si lístky a vezměte si špunty do uší, protože to bude pekelné turné!"

Co dodat? Vstupenky! Tak ty se prodávají ode dneška a vy si je můžete objednat tady: https://www.mastersofrock.cz/cs/2024-accept nebo v síti Ticketportal! Rozhodně s nákupem dlouho neváhejte!