Soutěž o nejhezčí džísku


MUSIC REPORT vyhlašuje "1.ROČNÍK SOUBOJE O NEJHEZČÍ DŽÍSKU" !

Rockeři a rockerky, provětrejte své skříně a pochlubte se nám se svými ošitými , ocvočkovanými, pomalovanými a jinak vyšlechtěnými džískami a vestičkami a vyhrajte hodnotné ceny.

Hlavními partnery a sponzory soutěže jsou SPARK ( zaručeně nejlepší čtivo pro rockery v našich končinách. Spark věnuje prvním třem celoroční předplatné rockového magazínu), METALSHOP (největší metalový obchod v ČR, který věnuje voucher ve výši 1.500,-- Kč na nákup nášivek), NÁROĎÁK JAROMĚŘ (pořadatel skvělých koncertů nejen rockových a metalových kapel, který věnuje nášivky z nové edice "Nároďák sobě" a volné vstupenky na koncert), nezisková organizace NADĚJE Z KAMIONU, z.s. (pomáhá nemocným dětem a organizuje parádní a hlavně prospěšný festival Nadějefest, do soutěže dává 2 volné vstupy na dvoudenní Nadějefest 18.-19.6.2021 v Pilníkově a něco ze svého merche), firma KRYTOM ( vyrábějící hudební merch, jejími spokojenými zákazníky jsou mimo jiné kapely Debustrol a Harlej a do soutěže věnuje dost hustý hrníčky). Ceny pro soutěžící nám rovněž přislíbil eshop kapely DYMYTRY a eshop skupiny TRAKTOR, brněnská heavy metalová skupina TITANIC věnuje podepsané CD. 

Více se o našich sponzorech :

www.spark-rockmagazine.cz 

www.metalshop.cz

www.narodakjaromer.cz  

www.nadejezkamionu.cz

www.krytom.cz

www.dymytry.cz/eshop

www.eshop.traktor-rock.cz

www.titanicband.cz 

INFO pro soutěžící :

Pošli fota své džísky/vesty, k tomu připiš pár slov o sobě, např. jaké kapely máš nejraději, odkud jsi ....na email musicreport@seznam.cz , nebo na náš FB ... nezapomeň lajknout naši stránku a soutěž sdílet.

Tvoje fotky přidáme na stránku soutěžících... a už to bude jen na přízni hlasujících...

Vyhrává prvních 5 soutěžících s nejvyšším počtem lajků. Jednoho výherce vybere redakce Music Report.

Termín soutěže : 6.6. - 31.7.2020, vyhlášení vítězů a předání cen na "Nároďák Fest" - Warm Up Joseffof  6.8.2020 v Jaroměři. Oceněné budeme kontaktovat a na formě předání cen se domluvíme.

Event na FB : https://www.facebook.com/events/249123506182037/