AMERIČTÍ ROCKEŘI OUR LAST NIGHT SE NA PODZIM VRÁTÍ DO PRAHY

20.02.2024

Muzika Our Last Night se vyznačuje těžkými riffy, melodickými refrény a silnými texty.

Our Last Night jsou ve světě muziky naprosto unikátní jev. Svoje songy valí směrem k obří fanouškovské základně se zcela DIY přístupem – sami si produkují svá alba i videoklipy a chtějí jít příkladem těm, kteří se živí tím, co je baví. Jedinečný zvuk a schopnost vytvářet solidní cover verze současných hitů upevnily jejich úspěch a zároveň posunuly jejich původní hudbu do nových sfér. Oblíbení američtí rockeři vystoupí 4. října v pražském SaSaZu. Do Prahy se vrátí s novým singlem "greedy" i svými dalšími hity z dvacetileté kariéry. Vstupenky jsou právě v prodeji v síti GoOut a Ticketmaster. První limitovaná edice byla vyprodána během pár hodin.

Our Last Night vznikli v roce 2004 jako čtyřčlenná alternativní post-hardcorová kapela z New Hampshire. Aktuálně skupinu tvoří zpěvák bratři Trevor Wentworth a kytarista Matthew Wentworth, které doplňuje bubeník Tim Molloy. Our Last Night nově vydali singl "greedy" a mají na kontě už devět řadových alb, z nichž poslední "Disney Goes Heavy" vyšlo v roce 2022. Na internetu si získali obří oblibu díky svým kreativním coverům populárních písní. V průběhu let spolupracovali na různých projektech s Kurtem Travisem a Dylanem Mattheisenem. Our Last Night vystupovali po celém světě a stále pro své fanoušky produkují novou hudbu. Čeští fanoušci si kapelu můžou velmi dobře pamatovat díky nezapomenutelné energické show jak z festivalu Rock for People, tak ze samostatných pražských koncertů.

Zvuk kapely se v průběhu času vyvíjel, ale většinou se o něm hovoří jako o směsi post-hardcoru a alternativního rocku. Jejich songy se vyznačují těžkými riffy, melodickými refrény a silnými texty. Texty často rozebírají témata jako je láska, ztráta nebo politika. Our Last Night uvedli, že jejich cílem je psát hudbu, která bude posluchače inspirovat a přiměje je přemýšlet o světě kolem nich.

FB událost: https://fb.me/e/4bxvgpLYw

Web: https://ourlastnight.com/

FB: https://www.facebook.com/ourlastnightband

YT: https://www.youtube.com/@OurLastNightBand

VSTUPENKY:

Goout.net: https://goout.net/cs/our-last-night/szbnnxw/

Ticketmaster: https://www.ticketmaster.cz/event/our-last-night-vstupenky/49899