AMON AMARATH A MACHINE HEAD NA SPOLEČNÉM TURNÉ "VIKINGS AND LIONHEARTS"

25.08.2022

Amon Amarath a Machine Head navštíví 16.10.2022 v rámci společného turné  Prahu. Doprovodí je kapela The Halo Efect. 

16.10.2022, PRAHA, TipSport Arena

Pořádá: PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.

Speciální host: THE HALO EFFECT

Vstupenky v prodeji od pátku 5. listopadu, 10:00.


Milí fans, připravte se na nejmonumentálnější metalové turné roku 2022! Dvě z nejuznávanějších heavy metalových kapel světa, švédští viking-metaloví vůdci AMON AMARTH a metalové ikony z Bay Area MACHINE HEAD se spojují na kolosálním halovém turné s názvem "Vikings And Lionhearts", a v září a říjnu 2022 budou řádit po celé Evropě!
K tomuto metalovému páru snů se ještě připojí se svou show nová kapela THE HALO EFFECT, která se skládá z pěti významných osobností a průkopníků švédského melodického death metalu: Peter Iwers, Daniel Svensson, Jesper Stromblad, Niclas Englin a Mikael Stanne.


AMON AMARTH prohlašují: "Vikingové, jsme znovu povoláni k nájezdu! AMON AMARTH spojují své síly s našimi dlouholetými přáteli se lvím srdcem, s všemohoucími MACHINE HEAD, aby spolu příští podzim podnikli cestu zkázy napříč Evropou. Vaše pohanské duše budou svědky zbrusu nové, maximálně vytuněné produkce obou kapel, a půjde o nejmonumentálnější metalovou událost roku. K plundrování se připojí také švédští THE HALO EFFECT, kteří ztělesňují ducha legendárního gothenburgského soundu. Sledujte další novinky, protože už je pomalu čas popadnout vesla a veslovat k vítězství. Zůstaňte v bezpečí, zůstaňte silní a horns up!"


Frontman MACHINE HEAD, Robb Flynn, říká; "Helmice a Lví srdce se radují! S velkým potěšením oznamujeme náš triumfální návrat do vaší země, abychom drtili lebky, pařili v circle pitech a vypili všechno vaše pivo! Jen na to tentokrát nebudeme sami. A to je správné! Poprvé za téměř deset let se MACHINE HEAD zřeknou svých obvyklých "Večerů s...", aby spojili síly s našimi, bitvami zocelenými bratry, všemocnými AMON AMARTH a jejich krajany THE HALO EFFECT. Toto absolutní monstrum turné odstartuje na podzim 2022 a bude to 100% nejvíc devastující noc, jakou jste kdy prožili. Takže, připravte se hrozit, zvedat pivní korbele a pořádně mlátit hlavami na nejvíc heavy turné roku 2022! Nikdo nemůže odolat síle této čisté, epické aliance. Jdeme si i pro tebe!"


Podobně nadšeni jsou THE HALO EFFECT, kteří informují: "Jsme neuvěřitelně nadšeni, že konečně můžeme prozradit, že se příští podzim představíme na pódiích po celé Evropě s podporou úžasných MACHINE HEAD a AMON AMARTH. Naše kapela začala jako nápad starých přátel, že bychom mohli společně udělat něco skvělého, podpořit naši kreativitu a znovu získat tu energii, kterou jsme cítili, když jsme žili metalem v Göteborgu. Spojení se dvěma nejrespektovanějšími a nejostřílenějšími kapelami ve světě metalu bude dokonalým způsobem, jak ukázat, o čem jsme. Uvidíme se v první řadě!"


Bylo řečeno vše. "Vikings and Lionhearts" Tour 2022 kapel AMON AMARTH, MACHINE HEAD a THE HALO EFFECT, 16. 10. 2022 v PRAZE, TipSport Areně!