ANIME TORMENT VYKOUPÍ VAŠE DUŠE Z PEKLA

17.02.2021

VOID TERROR - do šejkru naládovanej brutal death, slam, beatdown a black metal. Protřepat, promíchat...

Litoměřická brutal death metalová sebranka si pro nás připravila opravdu smrťák. 

EP s názvem VOID TERROR vychází přesně na Vítězný únor pod značkou SLOVAK METAL ARMY.

Tlakaři a neduživci by si tohle brutal coffee opravdu dávat neměli... Šestá oficiální nahrávka kapely, šest skladeb... ještě jedno tohle numero a pekelný grál 666 bude naplněn.

"Jebaaa, pure bomb, zlo, ty krávo urvalo mi to záda i s prdelí, mrda"... a další komentáře v podobném duchu se objevily pod klipem ke skladbě Lure, která je součástí nového EP. 

Dóóst vostrej aperitiv, kterej přiláká jistě spoustu dalších zájemců o novou placku kapely.

Anime Torment tvoří pětka sehraných muzikantů : frontman Ondra Svoboda, kytaroví sypači Jiří Czeller a Michal Beran, rytmickou sekci obsadili s basou Karel Košík a za škopky usedl Michal Nepustil.

Jak již bylo v úvodu řečeno, na ep/CD je vysmahnuto 6 stop : Easy Pray, Void Terror, Lure, Witching Hour, Veil Of Darkness a Midnight Ritual.

Celkový čas k úplné demolici místa poslechu - 20:49 min.

Album bylo nahráno a namixováno v Babylon Studios. Povedená grafika je z dílen studií Erskine Designs a Dahlien Design.

Death metal, extremní metal, violence, metalcore, death core, brutal death a kdoví, co ještě. Stejně se v těch žánrech skoro nikdo nevyzná, hranice mezi nimi jsou rozplizlé a průchozí...

Prej...do šejkru naládujte brutal death, slam, beatdown a black metal. Protřepat, promíchat...úspěch zaručen!

A co čekat? Rozhodně ne žádný ubrečený hipísácký sračky o míru, lásce a houpavý cajdáky. Žádný vopatrný našlapování nebo foukání horký šlichty. 

Náhul hned od první vypálený saze EASY PRAY. Palba jako když skopčáci kropili kulometnejma dávkama yankee na Omaha beach...není kam zdrhnout, kam se schovat. Bicí frčí jak o závod... a kytary svými riffy páskujou další zásobníky... Tohle není virtuální život kámo a sociální sítě jsou dost chabej kryt před útoky reality...

Celej život se skládá z výkřiků, nedůvěry, lhaní, ztracenejch a nenaplněnej lásek. VOID TERROR je tvůj konec. Frontmanovy hlasivky dostávaj na prdel, přes rozdrásaný hrdlo žádný viry neprojdou. A když jo, utopí se v hlavě plný krve.

I když to tak nevypadá, je to dostatečně melodický a donutí tě to přinejmenším mlátit hlavou o nejbližší zeď. Strana a vláda volá. LURE...LURE...LURE...zvol náš život...dej nám svou duši, svobodu a hlas do urny ... a za to děvky, káry, drogy a chlast...

Riffy jako automatická gilotina kouskujou nadcházející soumrak. WITCHING HOUR se blíží...každej ve skutečnosti žijeme sám se sebou a přesto se dokážem obětovat pro svou krev a sémě...otoč volume pěkně doprava...VEIL OF DARKNESS zakreje tvý úchylky...peklo na zemi. A zase začíná ta střelba...

Kdo přežije? Živí budou závidět mrtvým... Najít lék a udělat ten správnej MIDNIGHT RITUAL. Tam vhodíš do plamenů svou duši, nenaplněnou touhu, lásku, cit... Žádnej bůh tě nespasí kamaráde....

Necelejch 21 minut uběhne jak prd. Máš chuť dát si repete... dost dobrej death rauš. Skladby sice nemají žádný pevný ohraničení a strukturu, ale to je zde ku prospěchu věci. Kytary  jsou animální, mega rychlé, dostatečně podladěné. Rychlé údery, kvanta energie, neobyčejně naspeedované bicí. Zpěv zapadá přesně do škatulky toho, o co se kapela snaží. "Death grunts". Nejde  o "blití", tempo frekvence, výšky nahoru a zase dolů...a když se při opakovanějším poslechu soustředíte, rozpoznáte i slova textů.

Animme Torment nahráli skvělé EP. To bude letos určitě patřit  k nejlepším tuzemským  metalovým nahrávkám.

Na své si přijdou  fanoušci kapel jako např. The Black Dahlia Murder, Burning Skies, The Crinn, WFAHM, Deftones ...

Hodnocení : 5 ½ /6

(Pozn. Kapela má na svých profilech odkaz jakože na svůj web - www.animethorment.com. Takže pokud na něj kliknete a máte rádi šikmooké krásky ze země vycházejícího porna, jste na správné adrese. Jen bacha, ať vám ty černý dírky nevycucnou kreditku).