ĎÁBLOVA CHOVANKA MIA DOSTALA PADÁKA OD ABBATH

29.01.2020

Mia Wallace, hráčka na basovou kytaru dostala padáka z black metalové skupiny Abbath 

Mia Wallace, hráčka na basovou kytaru dostala padáka z black metalové skupiny Abbath. 

Mia si v kapele tedy moc dlouho nepobyla... 

Kolem skupiny Abbath a zejména kolem jejího zpěváka a kytaristy (Abbath Doom Occulta) se toho odehrálo v poslední době spousta... na vině byl především chlast, spackané koncerty, neshody, problémy s fanoušky... 

Frontman by měl trpět v současné době na odvykačce a být už cca 2 dlouhé měsíce bez špiritusu.

Mia ke svému vyhazovu vydala prohlášení :

"Se smutkem a lítostí jsem byl nucena se s Abbath rozloučit. Byla to náročná, ale vzrušující doba a jsem hrdá, že jsem mohla přispět ke vzniku alba Outstrider, odehrát koncerty, natáčet videa, propagovat kapelu. Splnil se mi sen, stát se součástí Abbath, a mohu říci, že jsem vždy byla loajální ve vztahu k týmu. 

Můžete to vidět třeba na snímcích z argentinského koncertu, kde jsem zůstala na pódiu až do hořkého konce. Ne vždy jsem souhlasila s některými dalšími lidmi v táboře Abbath a své názory jsem upřímně vyjádřila bez hněvu nebo zášti. Bohužel, ne každý to pochopil.

Jsem zklamaná, že mě žádný z mých bývalých kolegů nekontaktoval, kromě pětiminutového telefonního hovoru od Abbathova manažera, ve kterém mi bylo řečeno, že už mě nepotřebují. Bylo mi řečeno, abych nikoho v kapele nekontaktovala. Toto vysvětlení nechápu a jen to ve mně vyvolalo další otázky a zmatek. Připravovala jsem se na nadcházející evropské turné, jak bylo domluveno. Musela jsem zrušit své aktivity, vzít si volno, překopat své plány...

Jsem opravdu vděčná za veškerou podporu fanoušků, médií, všech v Season of Mist a spolupracovníků Abbath ! Děkuji mnohokrát! Znamená to pro mě strašně moc v této těžké době. 

Přeji také jen to nejlepší Abbathovi, kterého budu vždy obdivovat jako umělce, a děkuji mu za příležitost, kterou mi dal. Nyní se soustředím na svůj další krok. V práci je několik velmi zajímavých nových projektů. Slibuji, že o mně ještě uslyšíte !

Čau! Vaše Mia..."

Tak Mia se určitě v black metalových končinách neztratí a za nedlouho o ni uslyšíme.

A kapela Abbath by se měla objevit 8.2.2020 v brněnské Flédě.