DEN VÍTĚZSTVÍ VE ZNAMENÍ MOTÖRHEAD

05.05.2020

"Vypadáme metalově, zníme punkově a hrajeme zkurvenej rock'n'roll." 

Důvod se napít se najde vždycky. V pátek 8.května to budete mít bez práce. Nakupte nejen vodku na oslavu Dne vítězství a ukončení 2.světové války, ale do koše přihoďte několik láhví Jacka. Slaví se "nejhlasitější den" v roce, a to MOTÖRHEAD DAY. Od války uběhlo 75 let, od alba MH Ace Of Spades, je jich rovných 40.

Ace Of Spades - titulní skladba stejnojmenného kultovního alba Motorhead je jednou z nejlepších hard rockových písní, jaké kdy byly napsány. Stala se hymnou životního stylu pro několik generací rockerů, metalistů, punkerů, motorkářů, rebelů, vyhnanců a tuláků po celém světě.

Jen málo písní v moderní historii má tak adrenalinový start, z nuly na 100 km/hod za pár sekund a úvodní riff už nezadržitelně trhá repráky.

Skladba Ace Of Spades změnila hard rockovou muziku, a to navždy. A na Motörhead Day bude mít v 19.00 hod. celosvětovou premiéru její lyric video - viz - https://motorhead.lnk.to/AOSlyricPR

V pátek připijte na padlé válečné hrdiny a pak pozdvihněte číši na počest rockových veteránů Motörhead. Doporučuje se drink "The Lemmy" - Jack and Coke !

https://www.facebook.com/events/512891876053215/