DO PRAHY SE PO POSLEDNÍM VYPRODANÉM KONCERTĚ VRACÍ CHARISMATICKÝ PÍSNIČKÁŘ JACOB LEE

28.02.2023

Australský písničkář Jacob Lee se 15. března vrací do pražského Café V lese.  

Australský písničkář Jacob Lee se 15. března vrací do pražského Café V lese v rámci svého evropského turné The Lowly Lyrics Tour. Charismatický zpěvák nasbíral přes 250 milionů zhlédnutí na YouTube a 200 milionů streamů na Spotify, a to vše bez vydavatelství. Své desky si totiž vydává pod vlastním labelem Philosophical Records. V současné době dokončuje třetí studiové album s názvem Lowlyland, ze kterého už vypustil do světa několik singlů. Fanoušci se mohou na těšit na emocemi nabitý inteligentní pop a texty reflektující životní radosti i zklamání. Pražská show se uskuteční v režii Rock for People Concerts, vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut.

Lee byl uveden do světa hudby svým otcem, čtyři roky zkoušel štěstí jako busker, početnou armádu fanoušků si získal i díky skvělým výkonům v australské verzi talentové soutěže The Voice. Na kontě má dvě EP Sine Qua Non a Clarity, roku 2017 představil svůj dlouhohrající debut Philosophy. Stal se alter - popovou senzací, i když přiznává také překvapivé inspirace v heavy metalu a hip-hopu.

Jacob Lee se kromě hudby věnuje i digitálnímu umění. Jako tvůrce dokončuje řadu NFT projektů, které budou v blízké budoucnosti pravděpodobně definovat způsob, jakým umělci komunikují se svými fanoušky.

FB událost: https://www.facebook.com/events/677893260216419

Vstupenky:

https://goout.net/cs/jacob-lee/szftdnu/?fbclid=IwAR3KQIJKIY0WXz8c-37rTA1dkfqw8aLH2I3u_8KE4lH5xhYHs0Y2MQ4REfI

ODKAZY:

WEB: https://jacobleeofficial.com/

Facebook: https://www.facebook.com/jacoblee

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=HpEwm63k1_w