DOG EAT DOG S NOVÝM ALBEM V PRAZE A BRNĚ OPĚT NA SAMOSTATNÝCH KONCERTECH

11.10.2023

DOG EAT DOG se v 90. letech s vydáním své kultovní desky "All Boro Kings" stali zásadní kapelou a charakteristickým odrazem své doby, kdy vládla svoboda, muzika a párty.  

DOG EAT DOG, GROVE STREET, KINGS NEVER DIE

4. 11. 2023 – Praha, Rock Café
Event: https://fb.me/e/1lbZpl32b
Předprodej: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/631

7. 11. 2023 – Brno, První Patro
Event: https://fb.me/e/4nxPpWk7R
Předprodej: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/632

DOG EAT DOG se v 90. letech s vydáním své kultovní desky "All Boro Kings" stali zásadní kapelou a charakteristickým odrazem své doby, kdy vládla svoboda, muzika a párty. Svůj původní entuziasmus si ale Američané uchovali dodnes a je ho plná i nová deska "Free Radicals", která je po dlouhých 17 letech dalším dlouhohrajícím přírůstkem jejich diskografie. Tak v Praze a Brně!

Američtí DOG EAT DOG se svým vznikem v roce 90 už před třemi lety překročili třičítku. Jejich přelomový debut "All Boro Kings" se v roce 1994 stal charakteristickým odrazem doby, kterou definuje přerod socialismu, vznik nových hnutí i technologií. Pád železné opony a přerod světa byl cítit všude.

To mělo vliv i na v té době dospělost nabývající teenagery plácající se v přicházející životní svobodě, která vyústila ve vznik pouličního mixu muziky, jež tehdejší mládež bavila. Hardcore, hip hop, rap, ska, funk a saxofon. To vše se přirozeně dostalo do drážek desky, která zůstává aktuální i dnes, a to nejen díky megahitům "No Fronts" nebo "Who's the King".

DOG EAT DOG dnes ale nejsou jen odrazem této desky. Oni si svůj původní entuziasmus uchovali dodnes a je ho plná i nová deska "Free Radicals", takže není divu, že se tahle parta i po víc než třech dekádách stále těší popularitě. Bývalí teenageři, kteří stáli u jejich vzniku, dnes už rodiče, tu jejich neskutečnou energii dále přenášejí na své děti.

V roli předkapel se v Praze i Brně můžete těšit na dvě free hardcore partičky: Anglány GROVE STREET a Amíky KINGS NEVER DIE.

Vstupenky dále v předprodejních sítích Ticketmaster a GoOut.