DORO: NIKDY JSEM NECÍTILA POTŘEBU VDÁT SE A MÍT DĚTI

18.12.2023

Nejsem nešťastná z toho, že nemám rodinu. Mám pocit, že fanoušci jsou moje rodina.  

V novém rozhovoru s pro web Dr.Music německá metalová královna Doro Pesch na otázku, zda je vdaná nebo má "partnera" odpověděla: "Můj život se odehrává na turné nebo ve studiu. To je rozhodně můj svět. A nikdy mě nenapadlo usadit se, vdát se nebo mít děti. Možná v příštím životě. Ano mám přítele a spoustu přátel."

Doro pokračovala: "Rozhodla jsem se tak, když mi bylo 24. Žila jsem v New Yorku, který tak miluji. Ráno jsem se probudila a řekla si: 'Dobrá, dnes si vyberu své životní priority.' A pak mě napadlo, co vlastně chci? A pak už to bylo jasné. Chci dělat hudbu a chci dělat lidi šťastnými, předávat jim energii. A chci to dělat pro fanoušky, dokud budu žít. To je můj život. Taky nemám moc koníčků. Je to jen studio, pracujeme na písních, jezdíme na turné, zkoušíme, děláme věci pro fanoušky. A ano, o tom to je."

Doro dodává: "Nechtěla bych mít jiný život. Když jsem byla mladší, dělala jsem grafiku, což bylo vlastně skvělé, protože jsem mohla vždy spolupracovat s grafiky nebo s malíři. Moc nám to pomohlo, když jsme vytvářeli naše vizuály."

"Jsem teď v pohodě a naprosto šťastná. Miluji děti a když jsem dospívala, tak jsem snila o tom, že budu mít 10 dětí. Ale teď, v posledních několika letech, vím, že je to nemožné s životním stylem a a tím, co dělám. Rozhodla jsem se dobře, i když jsem se nikdy neusadila a nevdala se. Občas se k tomu schylovalo a já si říkala: "Aha, to by mohlo fungovat," a o rok později jsem byla na turné a to byl konec vztahu. Nejsem nešťastná z toho, že nemám rodinu. Mám pocit, že fanoušci jsou moje rodina. Je to trochu jiné, ale ano... Jsem se s nimi tak ráda, že mi vůbec nic nechybí."