ENTER SHIKARI A LAKE MALICE SPOJÍ SÍLY NA EVROPSKÉM TOUR!

29.06.2023

Britská stálice Enter Shikari se vrací do Prahy, kde předvede spolu s Lake Malice pořádně divokou show! 

Enter Shikari se proslavili svým nekompromisním přístupem k hudbě a revolučním mixováním žánrů. Skupina je charakteristická pro svůj elektronický rockový styl, který propojuje s prvky post-hardcoru. Enter Shikari jsou držiteli mnoha ocenění a vévodí čtenářským anketám mnoha časopisů, kde sbírají ceny za nejlepší kapelu, stejně jako ocenění za nejlepší britské interprety a nejlepší alba od časopisů jako Kerrang!, Rock Sound, Heavy Music Awards nebo NME. Pražská show proběhne 3. listopadu v pražském klubu SaSaZu v rámci série Rock for People Concerts.

Vstupenky k dostání na GoOut od 30. 6., 11:00. Prémiový předprodej na heslo pro majitele RFP aplikace bude zahájen už 28. 6. v 11:00. Předprodej bude na heslo, které v daný čas najdete přímo v RFP aplikaci.

Enter Shikari jsou britská rocková kapela, která vznikla v roce 1999. Jejich hudba kombinuje prvky elektroniky, rocku a hardcore. Kapelu proslavily hity jako "Sorry, You're Not a Winner", "Juggernauts" nebo "The Last Garrison". Jejich poslední album, "A Kiss for the Whole World", bylo přijato s nadšením kritiky a fanoušky po celém světě. Album vyšlo 21. dubna 2023 a hned se dostalo na první místo Official UK Album Charts, což se jim podařilo poprvé. Kombinace synťáků, tvrdé hudby a skvělého hlasu frontmana Rou Reynoldse jsou ideální výbavou pro pořádnou show. Ve svých textech často reflektují nejrůznější společenská a politická témata, jako je například problém klimatické změny, Trumpova kandidatura na prezidenta nebo špatný stav amerického zdravotnictví.

Skupina si k některým písním přizvala k mikrofonu třeba britské elektronické duo Wargasm nebo zpěvačku Cody Frost.

Enter Shikari navíc vyjedou na turné se speciálním hostem – talentovanou kapelou Lake Malice. která je novou silou na hudební scéně, a která se rychle prosazuje svým originálním zvukem a promyšlenými texty. Metalcorové propojení s charismatickou zpěvačkou Alice Guala je garancí nezapomenutelného hudebního zážitku. 

Web: www.entershikari.com 

FB: https://www.facebook.com/entershikari 

YT: https://www.youtube.com/watch?v=zSFSbZeShL0