FENOMÉN HEAVY-METALU, LEGENDÁRNÍ U.D.O. ODHALUJE SPECIÁLNÍHO HOSTA SVÉHO JARNÍHO TURNÉ!

07.02.2024

Už v březnu 3x v ČR - 20.3.2024 – PRAHA, Roxy, 22.3.2024 – BRNO, Sono, 23.3.2024 – OSTRAVA, Garage

Německá heavymetalová ikona U.D.O. k nám zavítá už v březnu v rámci svého jarního turné "Touchdown Eureope Tour 2024". Těšit se na něj mohou fanoušci hned na třech zastávkách v ČR! Ve středu, 20.3. zahraje v PRAZE, klubu Roxy, v pátek 22.3. v BRNĚ v Sonu a v sobotu 23.3. v OSTRAVĚ, v Garage klubu. Kapela si na toto turné pozvala i řadu speciálních hostů, k nám, do ČR dorazí mladá heavy-metalová banda TAILGUNNER.


TAILGUNNER se zrodili v roce 2022 a od té doby se etablovali jako nejžhavější nová metalová kapela na undergroundové scéně. Od té doby už jen rostou, rychlostí hub po dešti…byli dokonce vybráni samotným legendárním KK Downingem (Judas Priest) k zahájení první show jeho bandy KKsPriest! S debutovým albem 'Guns For Hire' vydaným celosvětově 14. července, kapela míří rychle a zběsile a zcela nekompromisně k vrcholu heavy-metalové slávy…


UDO DIRKSCHNEIDER je naprosto osobitá a jedinečná postava na poli světového metalu. Jeho silný a nezaměnitelný hlas, vytříbený cit pro pravý heavy-metal a vždy fantastická, živá show překypující energií a nadšením, přináší všem fanouškům radost už víc jak 40 let.


Není divu, že jsou jeho koncerty u nás vždy brzy vyprodány! Nejinak je tomu i tentokrát! Všechny 3 české zastávky mistrovských U.D.O. jsou VYPRODÁNY!