FENOMENÁLNÍ LORD OF THE LOST OSLAVÍ 15 LET NA SCÉNĚ! LIVE V DUBNU V PRAZE!

08.01.2024

Show LORD OF THE LOST, to je vždy více než jen pouhý koncert. Je to velmi blízké a vždy velmi silné setkání komunity fanoušků, které jejich umění spojilo do početné rodiny.  

LORD OF THE LOST – 17. 4. 2024, PRAHA, Roxy

Návštěvníci uplynulého 19. ročníku festivalu MASTERS OF ROCK už vědí…Příští rok uplyne 15 let od vpádu originální, německé gothic/glam rockové historie kapely LORD OF THE LOST na scénu. Za tu dobu zaznamenali více než 500 vystoupení v téměř 40 zemích, 8 studiových alb, 3 alba s orchestrem a téměř 60 hudebních videí… LORD OF THE LOST jsou nezkrotně kreativní a svou poctivou prací a neutuchajícím nadšením si sebevědomě razí cestu hudební krajinou, aniž by se omezovali pouze na jeden žánr nebo scénu. 15 let, to je důvod k oslavě! LORD OF THE LOST vyrazí na jaře příštího roku na "15 years of Lord of The Lost Tour 2024" a zastaví se také ve své oblíbené PRAZE! Bude to 17. dubna, a bude to klub Roxy!

Poslední dobou bylo o LORD OF THE LOST slyšet opravdu hodně. Vydali albem "Blood & Glitter", které se stalo na dlouhou dobu číslem 1. v německých žebříčcích, probojovali se až do samotného finále celosvětové prestižní hudební soutěže EUROVISION SONG CONTEST a na své rozsáhlé turné po evropských stadionech si je jako svého speciálního hosta vybrali sami Iron Maiden!

Show LORD OF THE LOST, to je vždy více než jen pouhý koncert. Je to velmi blízké a vždy velmi silné setkání komunity fanoušků, které jejich umění spojilo do početné rodiny. Oslavte spolu s nimi jejich 15. narozeniny! 17. dubna 2024, do klubu Roxy v PRAZE!