FIVE FINGER DEATH PUNCH - TŘI MILIARDY STREAMŮ

25.01.2020

Five Finger Death Punch vydává druhou skladbu z připravovaného alba "F8"

Five Finger Death Punch vypustili do světa druhou skladbu s názvem "Full Circle" z připravovaného alba F8, které by mělo vyjít 28.února letošního roku. První skladba z uvedeného alba s názvem "Inside Out" se během krátké doby dostala do Top 10.

Five Finger Death Punch patří mezi největší hard rockové kapely. Tři miliardy streamů a více než 2 miliardy shlédnutí videií je řadí na třetí místo v prodejní úspěšnosti - předčili je pouze Metallica a AC/DC. Na kontě má dále 4 platinové a 6 zlatých desek.

Nové album F8 bude k dispozici na CD, v digitální verzi, na iTunes, na vinylu. Jako doplněk samozřejmě exkluzivní trička, mikiny a další merch.

Album produkoval Kevin Churko (Ozzy Osbourne, Disturbed, Slash, atd.)

Současná sestava kapely je následující : Ivan Moody (zpěv), Zoltan Bathory (kytara), Kason Hook (kytara), Chris Kael (basa), Charlie Engen (bicí).

Tento týden vyjíždí skupina na své dosud největší koncertní tour, se který v první etapě navštíví 14 evropských států. 14.2.2020 je uvidíme v pražské Tipsport aréně. Turné absolovují s thrash metalou legendou MEGADETH a kapelou BAD WOLVES.

Kytarista 5FDP Zoltan Bathory k obsazení turné říká: "Line-up je opravdu velkolepý. Bad Wolves jsou senzací posledních let a publikum dokáží pořádně rozpálit. Megadeth představovat nepotřebují, jsou to absolutní legendy. Přínos Davea Mustaina tomuto žánru je prostě nezměrný. Považuji ho za jednoho ze zakládajících otců nejen thrashe, ale obecně heavy metalu, protože jeho riffy a hra na kytaru ovlivnily každého, kdo se ocitnul v akčním rádiu Megadeth... a to je opravdu velký rádius. "