HARD ROCKOVÝ COMEBACK ZIMY - ŠKAREDÁ HOLKA VYDALA NOVÉ ALBUM "BOHYNĚ"

31.01.2022

Asfalt je venku. ŠKAREDÁ HOLKA vypustila do světa "Bohyni" 

Brněnští bardi ŠKAREDÁ HOLKA vydali  po více jak třech dekádách existence své debutové album "Bohyně". Kolekce 11 skladeb vychází na CD, LP a samozřejmě digitálně. 

Přes časy neklidné a nestálé se některé věci dodržují. Mezi ně patří oficiální datum vydání nového alba hardrockových harcovníků, kteří v den D svůj naditý kotouč rovnou i pokřtili.

Stalo se tak 21. ledna v brněnském klubu Kabinet Múz. Do světa byl tak vypraven disk, který je sice debutový, ale skladby, které obsahuje už obstály ve zkoušce času. "Poprvé nahrané staré vály v novém zvukovém hávu. Naše nadšení je umocněno skutečností, že vyjde i na stylovém modrém vinylu. Jakožto příznivci velkých hudební kotoučů jsme u vytržení," nechala se slyšet kapela.

Vydáním "Bohyně" u labelu Smile Music ovšem cesta ŠKAREDÉ HOLKY nekončí. "Nápady z hlavy jen bublají. A hlavy nám pořád fungují. Nejsme zase tak staří. Naše šediny jsou způsobeny konzervačními metodami, nadměrnou sexuální aktivitou a v jednom případě nevysvětlitelnou genetickou poruchou," prozrazuje se smíchem textař Jirka Strážnický.