HARDCOROVÁ PARTA CROUCH A JEJICH NOVÉ CD „IN G.O.D YOU TRUST“

17.05.2021

Nové album vyjde u Slovak Metal Army 25.května 2021

Dělostřelectvo SLOVAK METAL ARMY chystá na 25.5.2021 útok na fanoušky tvrdé muziky. Vypáleno bude několik salv v podobě nových CD.

Jedním ze šrapnelů bude poslední hudební počin hardcorové jednotky CROUCH pod kódovým názvem "In G.O.D You Trust". Čeká nás 15 zářezů do černýho kotouče :

1. Intro

2. Mind Your Business

3. Solar Plexus

4. Go Home

5. Private War

6. I Am Not Sorry

7. Local Superstars

8. One Two

9. The Shield

10. Here & Now

11. For My Demons

12. Five Deep Breaths

13. Grateful

14. A Complaine

15. In G.O.D. You Trust

Hardcorová parta Crouch byla založena ve Vyškově v roce 2010 Lokim a Bormannem. Oba mají za sebou spoustu let zkušeností z kapel Hellstrike nebo Pigsty. Od začátku si vytýčila, že jako středobod své tvorby vezmou devadesátkový NY hardcore. Kapela zanedlouho začala koncertovat a nahrála krátké demo.

V roce 2012 kapela přichází o bubeníka a kytaristu a následné hledání vyústí v sestavě Bormann (kytara, zpěv), Loki (basa, zpěv) a Kršák (bicí). Živě se hraje dál v zásadní krok v podobě debutu "Warning Shot" přichází v roce 2014. S deskou pomohli zvěvy přátelé z Filthy Minds, Hellstrike a Dark Gamballe. Deska je vydána na vlastní náklady a v recenzích je dobře přijate. Crouch tak mají konečně něco v ruce a pokračují v koncertní činnosti.

Další důležitý krok nastává v roce 2015, kdy se ke Crouch přidává Mates na druhou kytaru a kapela tak živě dostává hutnější a agresivnější zvuk.

Čertužel následujícího roku bubeník Kršák odchází, ale kapela rychle nachází náhradu v Davidovi a jede se dál. Přibývá koncertních akcí, převážně na české klubové scéně. Crouch vystupují spolu s peckami světového hardcoru jako Madball, Pro-Pain, Born From Pain nebo Get the Shot.

V roce 2018 pak odchází i David, který ještě nahraje bicí na připravované druhé album "In G.O.D. You Trust", ale peripetie s bubeníky tím pokračují. Naštěstí vypomáhá mistr Pepa Cigánek a Crouch si tak zahrají i před death metal legendou Master.

Na konci roku 2018 však do kapely nastoupí bubeník Ondra a kapela tak v následujícím roce opět nakopne koncertní činnost. Přichází předskakování BillyBio, Melancholy Pessimism nebo Čad. Pokračují také práce na druhém albu a hledání vydavatele. Se zpěvy opět vypomůže Dave z Hellstrike a speciální host Killy z Melancholy Pessimism. Materiál se stále nese v duchu NY HC, ale přibývá i thrashovějších rychlých pasáží.

Hledání vydavatele vyústí v roce 2019 v domluvu s Slovak Metal Army a album "In G.O.D. You Trust" vychází 25/05/2021.

Aktuální sestava:

Bormann - kytara, zpěv

Loki - basa, zpěv

Ondráš - bicí

Mates - kytara, zpěv


Diskografie

2011 - DEMO - demo

2014 - WARNING SHOT - full album

2021 - IN G.O.D. YOU TRUST - full album