HEAVING EARTH SE PO ŠESTI LETECH VRACÍ NA PÓDIA

26.05.2023

Po šesti letech se pražské deathmetalové seskupení HEAVING EARTH vrací na klubová a festivalová pódia a poprvé živě představí nové album.

HEAVING EARTH  jsou jedna z nejvýraznějších tuzemských deathmetalových kapel, která s každou deskou posouvá hranice intenzity a kreativity. Pražáci na kontě mají novou, globálně vysoce ceněnou desku "Darkness Of God", která minulý rok vyšla u Lavadome Productions a která výrazně bodovala u recenzentů i fanoušků v nejrůznějších žebříčcích za uplynulý rok 2022.

HEAVING EARTH na nadcházejících koncertech představí novou sestavu, která v minulých letech prošla několika zásadními změnami.

Dvojici kytaristů, Tomáše Halamu (ALTARS ABLAZE) a Martina Meyera (SUPREME CONCEPTION), doplňuje nový baskytarista Tomáš Ledvina a za bicí soupravou bude možné vidět fenomenálního Giulia Galatiho (HIDEOUS DIVINITY, NERO DI MARTE, MASS INFECTION a mnoho dalších), který "Darkness Of God" jako host nabubnoval. Za mikrofon se vrátil Michal Kusák (ALTARS ABLAZE, SUPREME CONCEPTION), který s kapelou v roce 2010 nazpíval debut "Diabolic Prophecies".

V červnu HEAVING EARTH v České Republice odehrají dva koncerty (v Praze a Plzni) a také vystoupí na festivalu Brutal Assault.

15. 6. 2023 – Praha, Music Club Jižák - HEAVING EARTH, BLIND RULER CURSED LAND, MORTHYMER a WILLHELM GRASSLICH
Event: https://fb.me/e/1gVXHLNTc  

Předprodej: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/596

19. 6. 2023 – Plzeň, Divadlo Pod lampou - HEAVING EARTH, INNERSPHERE, SONUM (Itálie) a DORMANT ORDEAL (Polsko)
Event: https://fb.me/e/2wqm2ZlXU

9. - 12. 8. 2023 – Brutal Assault festival, pevnost Josefov
Event: https://fb.me/e/2zrjmPaJL