JUDAS PRIEST - 50 HEAVY METAL YEARS

08.09.2020

V prosinci vyjde první oficiální kniha JUDAS PRIEST dokumentující rozsáhlou 50-ti letou historii kapely. 

POD VÁNOČNÍ STROMEK SI NADĚLTE METALOVOU "BIBLI" - JUDAS PRIEST - 50 HEAVY METAL YEARS

Skupina JUDAS PRIEST a nakladatelství Rufus Publications oznámily vydání vůbec první oficiální knihy JUDAS PRIEST dokumentující rozsáhlou historii kapely za posledních 50 let.

Knihu s názvem "Judas Priest - 50 Heavy Metal Years" sestavili David Silver, Ross Halfin a Jayne Andrews .

Tato obrovská 648stránková kniha ukazuje historii jedné z nejvýznamnějších světových heavymetalových kapel pomocí stovek dříve nepublikovaných fotografií. A to od nejlepších rockových fotografů včetně Halfina, Neila Zlozowera, Marka Weissa, Fin Costella, Olivera Halfina a mnoha dalších. Text přidal renomovaný novinář Mark Blake.

Kniha dává nahlédnout do vzrušující historie na jevišti i mimo ni v unikátním fotodokumentu, který nadchne fanoušky a vyznavače skutečného heavy metalu po celém světě.

Na vydání tohoto díla se podíleli všichni současní členové kapely, jejich příspěvky a vzpomínky popisují jejich lásku a vášeň pro kapelu, což může být inspirací pro řadu jejich následovníků.

Exkluzivní obálku vytvořil dlouholetý spolupracovník Mark Wilkinson.

Ross Halfin říká: "Fotografoval jsem JUDAS PRIEST od roku 1978 až dosud a ze všech kapel, se kterými jsem pracoval, jsou pro mě jednou z nejpříjemnějších. Musíte prostě milovat mocné JUDAS PRIEST ."

Kytarista skupiny PRIEST Glenn Tipton komentuje: "Postavili jsme vizuální obraz metalu, vdechli mu nový život a na stránkách této knihy byl navždy zachycen."

Rufus Publications vydává čtyři vydání knihy, včetně edice určené k získání financí pro nadaci Glenn Tipton Parkinson's Foundation a obří čtvercové edice dodávané v krásném černém kovovém pouzdře. Kniha bude vydána začátkem prosince v době Vánoc.

* Standardní vydání: 648 stránková kniha, čtverec 12 "vytištěný na uměleckém papíru - dodáván v látkovém pouzdře s červenou fólií.

* Deluxe Edition: 500 číslovaných výtisků, 12 "čtverec, vázaný v černé kůži s 3D přední stranou, zlatou fólií a exkluzivním rozkládacím plakátem. Každá kopie je osobně podepsána Robem Halfordem , Glennem Tiptonem , Ianem Hillem , Richiem Faulknerem a Scottem Travisem .

* Charitativní edice Nadace Glenna Tiptona Parkinsona: 100 číslovaných výtisků, čtverec 12 ", vytištěno na uměleckém papíře se speciálním modrým obalem dodávaným v látkovém pouzdře s modrou fólií. Každá kopie je osobně podepsána Robem Halfordem , Glennem Tiptonem , Ianem Hillem , Richiem Faulknerem a Scottem Travisem . Veškerý výtěžek z tohoto vydání poputuje do Nadace Glenna Tiptona Parkinsona .

* Edice Epic Leather and Metal: 100 číslovaných kopií, 16 "čtverec, vázaný v luxusní polstrované černé kůži s 3D lentikulárním potiskem, zlatou fólií a exkluzivním rozkládacím plakátem. Kniha je dodávána v černém kovovém pouzdře. Každá kopie je osobně podepsána Robem Halfordem , Glennem Tiptonem , Ianem Hillem , Richiem Faulknerem a Scottem Travisem .

"Judas Priest - 50 Heavy Metal Years" lze exkluzivně předobjednat na www.rufuspublications.com .

Předobjednávka začíná 11. září v 15:00 britského času podle zásady "kdo dřív přijde, ten dřív mele". V předobjednávce budou k dispozici také speciální balíčky a v online pokladně s kódem PRIEST50 lze využít 10% slevu předobjednávky.

A aby toho nebylo málo, tak 29. září vychází v nakladatelství Hachette Books autobiografie frontmana kapely Roba Halforda s názvem Confess .

Halford rovněž oznámil, že zahájil práce na debutovém sólovém bluesovém albu. Blues je podle Roba součást rock and rollu. Na albu spolupracuje s bratrem Nigelem a synovcem Alexem. Kdy bude bluesová placka k dispozici zatím nebylo oznámeno.

(MR, Loudwire, Blabbermouth)