KANADŠTÍ „DEVILZ BY DEFINITION“ CHYSTAJÍ NOVÉ EP

12.03.2021

EP "The Bitter Remains of Human Consumption" vyjde  20.dubna 2021

Devilz by Definition jsou na hudební scéně od roku 2010 a během této doby prošli řadou změn. Nejen personálními, ale i hudebním směřováním. Od punk/thrashe v prvních letech až po současný metalcore/groove.

Od svého založení vydala kapela dvě EP, "Blood Drawn" (2010) a "Rape of a Czar" (2014) a plnohodnotné album "The Devilution" (2016).

Nyní je připraveno k vydání EP "The Bitter Remains of Human Consumption". To by se mělo objevit 20.dubna a bude mít 3 sklady Time Is Near, Peace By Piece a The Bitter Remains.

Ve srovnání s předchozí produkcí kapely je toto EP těžší, hutnější a techničtější, což fanoušci určitě ocení. Spokojeni budou zejména příznivci skupin jako Lamb of God, Pantera a Parkway Drive.

"Toto EP představuje svět, ve kterém žijeme, se změnami, které zažíváme a které ničí naše osobnosti a lidstvo jako celek. Je to také o naději, kterou hudba přináší do této temnoty.

Život je v podstatě hádanka a puzzle a my jsme pouhými kousky a dílky. Díl k dílu, piece by piece..."

Devilz by Definition jsou známí především svou živou show, jejich energie na pódiu i mimo něj je jedinečná a podmanivá. Každé jejich představení je jedna velká párty. Představují parní megastroj, který nabírá rychlost... od funky riffů do heavy metalového soukolí.

"The Bitter Remains of Human Consumption" přináší nezapomenutelný zážitek z kytarových sól jako headbanging, groaving a face-melting. To vše doplněno o texty, které mají co říct."

EP nahrála kapela ve složení :

J. Couvillon - kytara

B. Munro - kytara

S. Mailloux - zpěv

T. Robert - bicí

R. Morand - basa