KAPELA KOMUNÁL ZAVRŠÍ PODZIMNÍM TOUR OSLAVY 30.VÝROČÍ SVÉ EXISTENCE

03.11.2022

Návštěvníky koncertů čekají bezmála 3 hodiny muziky a skvělé show, kterou byla skupina vždy pověstná. 

Oslavy proběhnou v rámci speciálního tour, kde se jako "předkapela" objeví skupina Komunální Odpad. Ta je předchůdcem dnešního Komunálu a pod tímto názvem vystupovala zhruba 15 let, než došlo ke zkrácení jména na dnešní Komunál. Sestava obou formací je totožná a návštěvníci tour tak budou mít šanci posoudit, jak se kapela v čase vyvíjela, a který setlist je jim bližší. Zda ten současný, nebo ten z první éry Komunálního odpadu. Navíc frontman kapely Luboš Suchánek přislíbil, že vedle "historických" a současných songů zazní i nějaké nové skladby, které dosud nebyly na veřejnosti uvedeny.

Kapela dosud vydala 12 studiových alb a to je spousta muziky, ze které bude pro toto speciální turné vybráno to nejlepší.

Každý večer bude rozdělen na dvě části, kdy v první z nich proběhne koncert Komunálního Odpadu a po krátké přestavbě se na pódiu objeví Komunál. V první části to bude opravdu show se vším všudy. V počátcích své existence byla kapela inspirována vystoupeními Alice Coppera, Iron Maiden... a tak vedle světelných efektů a ohňů uvidíme rakev, čarodějnici a řadu dalších rekvizit.

Návštěvníky čekají bezmála 3 hodiny muziky a skvělé show, kterou byla skupina vždy pověstná.

30 let Tour bude čítat celkem 8 zastávek a předprodeje už jsou v plném proudu.

11.11. - Solnice - KD

12.11. - Jilemnice - KD

26.11. - Pardubice - ABC klub

1.12. - Plzeň - Šeříkovka

3.12. - Bezno u Mladé Boleslavi - KD

10.12. - Olomouc - S Klub

17.12. - Herálec u Hlinska - KD

25.12. - Králíky u Nového Bydžova - KD


Termíny Tour 30 let Komunál / Komunální Odpad na:

www.komunalniodpad.com