KAPELA OUT OF CONTROL ODHALUJE SVÉ PLÁNY NA LETOŠNÍ ROK

08.01.2022

Singl, splitko, spousta koncertů a minitour s legendou speed metalu S.D.I.

Máme pro vás vzkaz od hradecké street punkové bandy OUT OF CONTROL. 

HEY FRIENDS!

Tak tu máme nový rok a každý svým způsobem bilancuje co mu ten předchozí rok dal, co sebral a tak nějak očekává co přinese ten nový rok. Když se ohlédneme zpětně tak i přes různá omezení způsobená šílenou dobou a jejími opatřeními se nám podařilo odehrát pár skvělých koncertů, včetně jednoho v zahraničí kdy jsme jeli 1200km, abychom v pátek hráli na super akci kousek od Berlína se špičkami evropské punkové scény a hned druhý den jsme uzavírali "Bez Šance festival" v Polici nad Metují, kde to bylo tradičně skvělé. Tuhle akci vřele doporučujeme!

V polovině září, jsme začali připravovat materiál na chystaný singl Violence, a mezi tím si odskočili zahrát do Kostelce na výbornou oslavu našeho kamaráda, kde jsme sklidili výborné ohlasy. Pro nás to byl nejlepší koncert roku! Tím se pro nás koncertní sezóna uzavřela i když byl plánovaný jeden koncert na punkových Vánocích v Hradci, bohužel jsme ne naší vinou neodehráli, ale o tom už bylo řečeno dost.

Na podzim jsme se zavřeli do studia a začali jsme připravovat materiál na plánovaný split s kanadskými punx Destructive, bohužel jsme nestihli termín dodání a Destructive sáhli po jiné kapele. A aby toho nebylo málo, tak jsme propásli i termín punkové kompilace, která vyšla na začátku letošního roku u Kids Union Records z Pekingu. Přesto jsme odeslali demo a hned nám byla nabídnuta spolupráce s tímto labelem, který nás zastupuje v Asii a vyjde tam na jaře již zmiňovaný singl Violence, ke kterému vyjde i klip a později split cd s kapelou Prisoners of War, kteří právě nahrávají nový materiál.

Tím jsme vlastně i řekli co nás v tomto roce čeká ohledně našeho prvního singlu a zmíněného splitka, rádi bychom našli i label, který by nám s tím pomohl v Evropě, proběhla určitá jednání s Hard Bones production, se kterými delší dobu spolupracujeme.V jejich režii bychom měli jet společné minitour s německou speed metalovou legendou S.D.I. na které se hrozně těšíme.

Přímo na domácí půdě nás můžete vidět na punkových Velikonocích, které připravujeme společně s kapelou !V.V.Ú. No a pak nás čeká účast na skoro již legendárním Punk Festu v Havlíčkově Brodě, spolu s legendami Exploited a HNF, kteří budou vystupovat po skoro více jak 30 letech! Festu se účastní i zahraniční hosté jako Humandogfood z Francie, Los Fastidios z Itálie, Purgen z Ruska nebo němečtí Starts. Samozřejmostí jsou stálice a i legendy československé punkové scény jako Konflikt, Čertůf Punk, SPS, Do!Řady nebo z mladších kapel Just Wär, takže o kvalitní nářez bude postaráno více než dobře.

Nám nezbývá než doufat, že vše proběhne tak jak má, bez dalších zbytečných komplikací a popřát všem našim kamarádům, fanouškům a v neposlední řadě všem kteří nás podporují, stojí za námi a spolupracují s námi jen to nejlepší! Děkujeme za Vaši úžasnou podporu!