KINGS OF THRASH – CO NA NAŠE TURNÉ ŘEKNE DAVE MUSTAINE JE NÁM U PRD..E!

19.09.2022

Naše turné  je oslava hudby, ne odveta nebo pomsta.

Bývalí členové Megadeth David Ellefson a Jeff Young jako Kings Of Thrash nedávno oznámili, že se vydají na turné s názvem 'The Mega Years'. Na tour je bude doprovázet další bývalý člen Megadeth, Chris Poland. Kromě toho se k nim připojí také Fred Aching a Chaz Leon.

Během turné zahrají Kings Of Thrash klasická hitová alba Megadeth 'Killing Is My Business... And Business Is Good!' a 'So Far, So Good... So What!'.

V nedávném rozhovoru pro Rock Interview Series kytarista Jeff Young řekl, že ho vůbec nezajímá to, jak Dave Mustaine zareaguje na turné. Jeff  uvedl, že od alba 'Rest In Piece' Megadeth nesledoval a neposlouchal a že turné 'The Mega Years' není nic jiného než oslava hudby, kterou dělali, když v Megadeth působili.

Lidé nám říkali: 'Hele, měli byste to udělat' a my jsme řekli: 'Hej, jo, máte pravdu. Měli bychom to udělat." Je to win-win; je to výhra pro nás a je to výhra pro Mustainea, protože jakékoli vystoupení, cokoli zahrajeme od Megadeth, tak na tom vydělá prachy. Budeme propagovat alba, která si, doufejme fanoušci koupí, což mu šoupne další peníze do kapsy."

Kings Of Thrash má prozatím naplánovány 4 koncerty: 

12. října 2022 - San Diego, CA - Brick By Brick, 13.10. - Phoenix, AZ - Crescent Ballroom, 14.10 - Las Vegas, NV - The Space a 15.10. - West Hollywood, CA - The Whisky A Go-Go