LUNATIC GODS – VIDEOKLIP „O SEKERE, ČO SLABOSŤ HĽADALA" JAKO PŘEDZVĚST NOVÉHO ALBA

12.07.2023

Slovenští folk black metalisté LUNATIC GODS mají připraveno nové album "Vresovrenie". Vyjde 1.11.2023 u Black Hornet Production.

Slovenští folk black metalisté LUNATIC GODS mají připraveno již své 8. studiové album. Novou nahrávku prezentují aktuálně prvním singlem, písní "O sekeru, co slabost hledala", jejíž videoklip režíroval opět známý český režisér Mejla Basel.

Říká kytarista Luboslav: "Jsem na to album opravdu hrdý, práce na něm nebyly jednoduché, jen samotné nahrávání trvalo něco přes rok, někdy jsem už dokonce měl pocit, že to snad budeme muset vzdát, že to asi nikdy nedokončíme :). Jak se to celé vleklo a že jsme to jako kapela museli společně překonat, nás to paradoxně stmelilo a s potěšením jsem zjistil, že všechny ty emoce se projevily i v nových písních. Aktuálně stojíme těsně před jeho dokončením a s hrdostí vám představujeme první song."

Pokračuje kytarista Ičko: "Myslím, že první píseň z nové desky je typický Lunatic styl. Blackový nářez s folklórními melodiemi, tak jak to máme rádi. Novinkou je, že growly Emka s Lečem vokály podporuje náš kamarád Majko Petranin (Castaway, Niakara, Symphonity), který nám tentokrát zpěvy na desce hostuje. Do toho masakrální nálož bicích Mr. Marthusa...NO prostě husí kůži:) Na albu se nacházejí i techničtější a náročnější skladby a zároveň i snad nejjednodušší jaké jsme doposud měli, ale první singl představuje polohu, ve které nás fans znají a mají rádi, tak věřím, že je potěšíme...Album "Vresovrenie" vychází u agilní české firmy Black Hornet Production 1.11.2023. Následovat bude křest alba a turné napříč celým Českem a Slovenskem. Zatím známé termíny jsou:

24.11. Brno, klub První patro

25.11. Trutnov – Voletiny

30.11. Bratislava, Randal Club

01.12. Vrútky - RC Mlýn

02.12. Poprad, Klub Rock Fabric

Nejblíže se LUNATIC GODS představí živě na legendárním českém big festivalu MASTERS OF ROCK 13. července 2023. Do České republiky dorazí znovu před svým turné na festival BLACK HORNET FEST, který se koná na legendárním parketu v Újezdě u Přelouče.

Sestava Lunatic Gods: Emil - zpěv, Luboslav - kytary, Ičko – kytary, Richard - basa, Mhayitza – klávesy, Evalia – housle, Ján – tympány a perkuse a Marthus - bicí

WEBSITE LUNATIC GODS: https://www.lunaticgods.info/

FACEBOOK LUNATIC GODS: https://www.facebook.com/lunaticgods/