MAX CAVALERA ŘÍKÁ, ŽE NESLYŠEL ŽÁDNÉ Z ALB, KTERÁ SEPULTURA NAHRÁLA PO JEHO ODCHODU Z KAPELY

18.01.2024

Je pro mě smutné vidět kapelu, která byla tak důležitá a výjimečná v 90. letech, jak se tak rychle mění v sračky.  

V novém rozhovoru se Scottem Itterem z Dr. Music byla Maxi Cavalerovi (SOUFLY) položena otázka, zda slyšel některá z alb SEPULTURA, která byla nahrána po jeho odchodu ze skupiny. Odpověděl: "Nemám zájem. Je to jako... když se rozejdete se svou ženou a ona si vezme někoho jiného, ​​ve skutečnosti nejdete na Facebook a nejdete šmíroval, co zrovna dělají. Udržuji si odstup. Takže nemám zájem. Mám spoustu věcí, které mě zaměstnávají. Je to férová otázka a jsem si jistý, že se hodně lidí diví tomu, že o Sepulturu nemám po svém odchodu zájem, ale je to tak, nic jsem od nich neslyšel."

Max se podobně vyjádřil již dříve v rozhovoru pro Sticks For Stones. Tehdy řekl: "Kurva ne! Nezajímá mě SEPULTURA nebo to, co dělají. Jen jsem od fanoušků slyšel, že lidem se nelíbí jejich alba a jsou na hovno a je to jen horší a horší, a já nevím... opravdu mě to nezajímá, je mi jedno, co dělají. Vůbec se mě to netýká. Je pro mě smutné vidět kapelu, která byla tak důležitá a výjimečná v 90. letech, jak se tak rychle mění v sračky. To je to, co dělají. Ale já mám své věci, mám svou práci a jsem hrdý na to, co jsem dokázal. Udělal jsem skvělé desky a skvělé věci."

Na otázku, zda je ve styku se svými bývalými kolegy ze skupiny SEPULTURA, Max odpověděl: "Vlastně ne, protože v tom táboře je spousta nepřátelství a špatných vibrací a mezi mnou a nimi se stalo mnoho špatných věcí. Život jde dál. Soustředím se na to, co mám před sebou, a je toho hodně. Spousta projektů... Není čas se vracet, musím jít dál."

Max také diskutoval o možnosti klasického setkání sestavy SEPULTURA. Řekl: "Jsem teď velmi zaneprázdněn všemi projekty, protože jich mám tolik - SOULFLY je moje hlavní kapela, ale také GO AHEAD AND DIE s mým synem Igorem a KILLER BE KILLED. Taky hraju spoustu starých věcí se svým bratrem, takže moc času nezbývá."

Igor a Max strávili většinu posledních osmi let oslavami 20. výročí vydání " Roots" SEPULTURY a 30. výročí alb "Beneath The Remains" a "Arise" na turné po celém světě.

Minulý měsíc SEPULTURA oznámila, že letos oslaví své 40. výročí tím, že se vydá na "rozlučkové turné", které pokryje celý svět. Počínaje březnem 2024 stráví SEPULTURA 18 měsíců oslavami minulosti a současnosti kapely.

Poslední turné SEPULTURY, které se připravuje dva roky, s názvem "Celebrating Life Through Death", začne s daty v Brazílii a bude zahrnovat vystoupení v Latinské Americe a Spojených státech, přičemž příslib dalších dat bude brzy zveřejněn.

Současnou sestavu SEPULTURY tvoří kytarista Andreas Kisser, zpěvák Derrick Green, baskytarista Paulo Xisto Pinto Jr. a bubeník Eloy Casagrande.