NAVAR VYPUSTILI NOVÝ VIDEOKLIP K BALADĚ „SEN“

30.06.2023

Heavy metaloví navrátilci NAVAR zveřejňují nový videoklip k power-baladě "Sen". Připomínají tak loni vydané album "Návrat havranů".

Heavy metaloví navrátilci NAVAR zveřejňují nový videoklip k power-baladě "Sen". Připomínají tak loni vydané album "Návrat havranů", o jehož mix a mastering se postaral německý producent Roland Grapow (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN).NAVAR jsou přímý předchůdce dnešních SEBASTIEN. Jakožto kapela byli aktivní na začátku milénia a krom neoficiálních studiových demáčů nahráli EP "Proti všem" (2004) a album "1621" (2005), které bylo distribuováno i do Japonska. Jenže ambice přerostly kapelu a její zakladatel zpěvák a kytarista Jiří Rain (ex-CITRON, ex-KREYSON), kytarista Ondřej Pecina a bubeník Radek Rain se přejmenovali na dnešní SEBASTIEN. Co do faktů, v NAVAR začínal také Julian Záhorovský (pozdější finalista 1. ročníku "Česko hledá SuperStar") nebo Jan Bartoš, dnes člen TÖRR a ALKEHOL.

Dvacáté výročí vydání úplně první studiovky se NAVAR rozhodli oslavit novým společným dílem. Využili k tomu archiv kapely a přidali i několik nových věcí, takže na novém albu "Návrat havranů" naleznete to, co pro NAVAR kdysi bylo typické: charakteristické české texty (často historické tématiky), instrumentální zručnost, zapamatovatelné melodie a tvrdé kytary postavené na harmonické souhře dvou hráčů a výraznou rytmiku.

Sestava:

Jiří Rain - kytara, zpěv

Jan "Bart" Bartoš - baskytara, vokály

Ondřej Pecina - kytara, vokály

Radek Rain - bicí