NIGHTWISH VYDALI SKLADBU "NEMO" VE VIRTUAL WORLD VERZI ! LIVE V PRAZE, 20. 12. 2021!

22.07.2021

NIGHTWISH  se podařilo přepsat metalovou historii !

Finská symphonic-metalová kapela NIGHTWISH překonala na svém průkopnickém online koncertu "An Evening With Nightwish In A Virtual World" 150 000 návštěvníků z více než 100 zemí a překonali tak všechny dosavadní rekordy. Znovu se jim podařilo přepsat metalovou historii, navíc v tom nejnáročnějším období pro hudbu po celém světě.
NIGHTWISH, kteří sdíleli svědectví z této nezapomenutelné noci, nahráli své vystoupení ke skladbě "Nemo" a spojili se s Amazonem, aby svým fanouškům darovali tuto exkluzivní skladbu jako Amazon Original.


"Nemo (Virtual World Version) (Amazon Original)" je k dispozici pro streamování výhradně na Amazon Music Prime, Amazon Music Unlimited a Amazon Music HD.


Tuomas Holopainen o přímém přenosu: "The Islanders´s Arm byla výplodem naší fantazie. Byla to klíčová věc, díky které jsme se rozhodli, že to chceme udělat, že si budeme moci zahrát uvnitř této fantastické hospody a hrát víc pro sebe než pro kamery. Proto jsme to nazvali "An Evening With Nightwish In A Virtual World" a pozvali jsme lidi, aby se přišli podívat, jak hrajeme, místo toho, abychom cestovali a hráli po světě".


"An Evening With Nightwish In A Virtual World" byl celovečerní live zážitek, který dosáhl magických rozměrů ve virtuální realitě - v hospodě The Islanders Arms. "Nemo" je skladba z pátého studiového alba skupiny "Once" (2004), které z NIGHTWISH udělalo legendy moderního Symphonic Metalu. Jako poctu tomuto manifestu, kterým před 18 lety obdarovali svět, vydá kapela NIGHTWISH už 6. srpna znovu desku "Once" v remasterované verzi s bonusovými skladbami v různých formátech. 


No a pokud jste tuto jejich unikátní virtuální live show neviděli, nevěšte hlavu! NIGHTWISH opravdu live, z masa a kostí, vám zpříjemní předvánoční shon už letos v zimě!


NIGHTWISH vystoupí v PRAZE, O2 areně 20. 12. 2021!


Vstupenky na koncert jsou v prodeji exklusivně v sítích Ticketmaster a Ticketportal!