NOCTURNAL HOLLOW PODEPSALI DEATH METALOVÝ PAKT S IMMORTAL SOULS PRODUCTIONS

03.05.2021

Venezuelská death metalová banda NOCTURNAL HOLLOW je v nejlepší formě a zanedlouho vydá své 6.album s názvem "Triumphantly Evil" 

Kromě výše uvedeného alba připravuje kapela, jakmile jen covidová aféra skončí, frontální útok na death metalovou scénu ve Spojených státech. Ochuzeni o pořádný metalový výprask by neměli být ani fanoušci tohoto žánru v Evropě. A právě na starém kontinentu spojí své síly venezuelští smrťáci s vydavatelstvím IMMORTAL SOULS PRODUCTIONS.

Hutné, těžké a zároveň dravé kytarové riffy zaručeně dotáhnou všechny nevychovance do prvních lavic old school death metalu. Nic, na co se zapomíná.

NOCTURNAL HOLLOW o sobě říkají: "Vždy budeme undergroundovou kapelou mimo hlavní proud. Neděláme hudbu pro masy a naši tvorbu určuje náš životní styl. Je to jediná cesta, jak být čestní a pravdiví."

Zpěvák,kytarista a basák JR Escalante ( Crooked God, Crematorio, Baphometh, Serpent Christ, ex-Epitafio, ex-Slow Death) ke spolupráci s Immortal Souls Productions dodává: "Jsem osobně nesmírně rád, že se podařilo spojit naše cesty. Společně ulovíme více "deathových" duší. Věřím v náš společný úspěch. Naše spolupráce bude určitě fungovat, pod ISP vychází vynikající věci. Těším se, že nejen v Evropě najdeme další fans, které touto cestou zvu, aby se zahryzli do našeho nového alba "Triumhantly Evil. Věřím, že se co nevidět sejdeme při koncertech. Všem posílám pozdrav a děkuji, že nám dáte šanci. Podporujte kapely, ať je death metal stále silný!"

NOCTURNAL HOLLOW jsou připraveni svým novým albem rozdrtit vaše kosti a rozprášit je v temnotě záhrobí.

Album "Triumphantly Evil" nabídne 10 skladeb :

01 Baphomet Crown
02 Bound to the Gore
03 Shining Blaze of Hell
04 Down to Void
05 Consumed by the Storm
06 Through the Haze of Death
07 Voices Comes from the Night (Instrumental)
08 In Rapture of Pain
09 King of Wrath
10 Remembrance of a Murder

Výše uvedeného zpěváka a kytaristu JR Escalanteho doplňuje bubeník George Knive ( Baphometh, En Carne Muerta, ex-Among Disaster).

Album pro Evropu (CD/MC) vyjde u IMMORTAL SOULS PRODUCTIONS. 

O termínu vydání budeme včas informovat.

SUPPORT DEATH METAL OR DIE !