ONLINE MINIFEST JAKO APERITIV PŘED FRYYFEST

29.03.2021

Minifest proběhne na Velikonoční neděli  4.4.2021 od 12:00 hod. 

Minifest je akce na podporu dvoudenního festivalu FRYYFEST, který bude v létě v Bakově nad Jizerou. Můžete ukázat své dobré srdce a podpořit jej jakoukoli částkou. Příspěvek je dobrovolný. Sbírka probíhá na již známé platformě Donio, odkaz zde: https://www.donio.cz/FryyFest

Na co budou vybrané sbírky využity?

"Doba je těžká a náročná, přesto musíme myslet na budoucnost. Nenechme zaniknout vše, co nám činí potěšení. Stream live koncert pořádáme na podporu hudebního festivalu FRYYFEST. Festival bohužel není jen o dni D, nýbrž je to celoroční proces, to jsou výdaje, které zahrnují správu účetnictví, webů a poplatky s tímto spojené. Naše práce, aby vše fungovalo je samozřejmě grátis. Vaším darem nám pomůžete přečkat tuto nelehkou dobu. My Vám to vynahradíme a poděkujeme za Vaší podporu tím, že tu budeme pro Vás, až toto vše skončí. Pojďte nám prosím pomoci tvořit budoucnost, abychom se opět mohli radovat z prožitků, jenž nám hudba dává," říkají organizátoři sbírky.

Minifest proběhne dne 4.4.2021 od 12:00 na kanálu Youtube :

https://www.youtube.com/watch?v=z7SCWuWpsMk

a na Facebooku kapely Rain.

Tento manifest je v mnohém výjimečný, doposud jsem mezi streamy akci takových rozměrů nezaznamenal. A nyní již ke zmíněnému programu. Akce se zúčastní vikinská heavymetalová horda VANAHEIM z Chlumce nad Cidlinou, která se představí s novou peckou "Za obzor".

Vystoupí rockeři z kapely Alžběta z Nového Bydžova. Dalším účinkujícím bude zpěvák Ladislav Spilka (ex Rimortis).

S novou peckou "Král popelnic" vystoupí crossoverová kapela RAIN z Nového města pod Smrkem.

A jako třešnička na dortu bude vystoupení speciálního hosta a tím je crossoverová smečka z Bučovic FORREST JUMP. Nutno konstatovat, že pachatel se vrací na místo činu, neboť "Forresti" před dvěma lety v KD v Mladé Boleslavi zahajovali společné tour Šachoffnice s kapelou Traktor. Jistojistě uslyšíme pecku "MASO" anebo "Na křídlech nočních můr".

Ke sledování minifestivalu Vás zve Hope Agency s.r.o. a Kultura 2020 .