OZZY V PŘEDVEČER VYDÁNÍ SVÉHO NOVÉHO ALBA: „VÍM, ŽE BUDU POKRAČOVAT. VÍM, ŽE SE MŮŽU VRÁTIT NA JEVIŠTĚ. JEN MUSÍM ZVEDNOUT PRDEL A BOJOVAT!“

08.09.2022

Lidé v mém věku padají jako mouchy, ale já ještě nejsem mrtvý - a nechci umřít. V mém srdci je oheň, který mě žene dál!

KDYŽ BYCH TEĎ MĚL UMŘÍT, MŮŽU ŘÍCT, ŽE JSEM NEMĚL NUDNÝ ŽIVOT! 

OZZY A NÁVRAT NA PÓDIA

"Budu se snažit na 110 procent, abych se vrátil," slibuje Ozzy. "Čas je teď moje nejcennější věc. Je mi 73. Nemyslím si, že tu budu za dalších 25 let. Mám cíl: dostat se zpět na scénu. Poslední operaci jsem měla v červnu, další už mě nečeká. Teď už je čistě na mně. I kdybych měl odehrát jen jednu show a pak zhebnout, udělám to! Ale já vím, že budu pokračovat. Vím, že to dokážu porazit. Vím, že se můžu vrátit na jeviště. Jen musím zvednout prdel a jít do toho."

OZZY A DŮCHOD

"V den, kdy se Ozzy Osbourne zastaví, uslyšíte přibíjení víka rakve!" chechtá se vzdorně. "Moje vnučka Pearl nedávno řekla svému otci Jackovi: 'Tati, jak děda píše tyhle písničky?!' Odpověděl: 'Nevím, ale dělá to pořád!' A já nepřestávám. Nepiju. Nekouřím. Neberu drogy. Hudba - to je jediná věc, ve které jsem kdy měl úspěch. Je to jediná věc, kterou chci dělat. Je to jediná věc, kvůli které jsem tady. Lidé v mém věku padají jako mouchy, ale já ještě nejsem mrtvý - a nechci umřít. V mém srdci je oheň, který mě žene dál!"

OZZY A MINULOST

"Mám 73 let, a když se podívám zpět, je toho tolik. Každý rok mi spíše připomíná měsíc. Doufám, že toto moje číslo (73) není konečné. Ale stálo to za to. Pokud to teď se mnou sekne a bude to můj konec - můžu říct, že jsem neměl nudný život!"

OZZY A DRUHÁ MÍZA

Hudba je pro Ozzyho zase priorita číslo jedna. Ozzy říká, že jeho comeback začal v roce 2019, kdy jeho dcera Kelly sledovala, jak se její otec propadá do deprese a sklíčenosti, a navrhla, že by mohl něco nahrát. Představila ho svému příteli, producentovi a multiinstrumentalistovi jménem Andrew Watt. Z jejich spolupráce vznikla deska "Ordinary Man", která se dostala do žebříčků TOP 10 na na obou stranách Atlantiku.

"Vždycky musím něco dělat," zdůrazňuje Ozzy. "Nemůžu klidně sedět, já." Mám poruchu pozornosti, takže nemůžu zůstat na jednom místě příliš dlouho. Musím se pořád hýbat. Album "Ordinary Man" vzniklo docela rychle. Tak jsem řekl Andrewovi: 'Uděláme další album?' Řekl jen: 'Jo!'"

OZZY A ZDRAVÍ

Ozzy každý den cvičí. Maká s fyzioterapeuty. Dělá jógu. Dodržuje životospráva, polyká vitamíny. "Musím se zase dostat do rytmu," krčí rameny s autentickým optimismem. "Moje rovnováha a chůze jsou v prdeli. Chci říct, že budu asi vždycky kulhat. Ale to mi nevadí, pokud se můžu kurva projít, aniž bych upadl na hlavu. Mám cíl: že příští léto budu na pódiu. Když do toho vložím všechno a třeba to i tak nepůjde, můžu říct, že jsem to zkusil."

OZZYHO NEJBLIŽŠÍ PROGRAM

Ozzy vydává zítra nové album s názvem "Patient Number Nine (9.9.2022), o den dříve vystoupí v poločase úvodního zápasu NFL na stadionu SoFi v Los Angeles mezi Los Angeles Rams vs. Buffalo Bills. Ozzy v USA zahraje po čtyřleté pauze.

Koncem minulého týdne oznámila TV BBC, že bude natáčet nový 10dílný seriál dokumentující přestěhování rodiny Osbourne z Los Angeles do Spojeného království s názvem Home To Roost. Manželka Sharon bude ve velkém slavit 70. narozeniny.  Ozzyho a Sharon čeká 40.výročí svatby. Dcera Kelly je ve sladkém očekávání...