PRIKA AMARAL : "NERVOSA JE V PLNÉ SÍLE!"

07.05.2020

Brazilská thrash metalová NERVOSA v nové sestavě srší energií. Máme se na co těšit !

Brazilská thrash metalová parta NERVOSA oznámila na svých profilech novou sestavu. Po odchodu Fernandy Liry a Luany Dametto se spekulovalo, co bude s kapelou dále. 

Z původního tria zůstala jen zakládající členka, autorka kytarista Prika Amaral.

Za vedení Priky ky proběhl intenzivní konkurz. Díky pandémii se odehrával na dálku, přes video, emaily, telefonáty, konference .... " Bylo to trochu náročné takhle na dálku, ale tam, kde existuje vůle, existuje způsob," komentuje Prika a dodává: "Poznat se se s tolika talentovanými ženami bylo neuvěřitelným zážitkem. Nebylo snadné si vybrat a byla jsem nucena říci "ne" opravdu dobrým hráčkám a zpěvačkám. Nešlo je o profesní zdatnost, ale i o komunikační schopnosti, dostupnost, vzhled. Jsem s výsledkem velmi spokojena. Máme připravenu řadu nových skladeb a hudebního materiálu. Nějaké výstupy zveřejníme během karantény on-line. Slibuji, že NERVOSA je plná síly a energie. Máte se na co těšit!"

Nová formace je následující :

Prika Amaral - kytara

Diva Satanica - zpěv ( Bloodhunter)

Mia Wallace- basa ( Abbath& Triumph of Death)

Eleni Nota - bicí (Mask of Prospero, Croque Madame).

"Rozhodli jsme se vytvořit kvarteto místo obnovení tria. V žádném případě se neodkloníme od thrash/death směru, kterým jsme známy. Fanoušci mohou očekávat spoustu tvrdých riffů, rychlé a technické bicí, hutné a silné basy a agresivní thrash metalové vokály. Nevylučujeme ani posílení o další kytaru, ale teď to není aktuální. Jakmile se situace s pandémií uklidní vyrazíme do světa a přineseme vám náš jedinečný zvuk a koncertní show."