POST BLACK-METAL/SHOEGAZE PARTA MØL MÍŘÍ DO PRAHY

11.05.2023

Kapela MØL představí svou poslední desku s názvem "Diorama" 18.května 2023 v pražském klubu Rock Café. 

Po úspěšném vystoupení na loňském ročníku Rock for People se kapela MØL z dánského Aarhusu vrací do Česka. Svou poslední desku Diorama představí 18. května v pražském klubu Rock Café. MØL ve své hudbě kombinují melodické pasáže s tvrdými kytarovými riffy. Společně se syčícími vokály a zasněnou shoegaze atmosférou vytvářejí unikátní zvuk, který fascinuje fanoušky po celém světě. Jejich koncerty jsou plné energie a nadšení, které kapela dokáže snadno přenést na své publikum. O support se stejně jako na celé tour postarají death metaloví Countless Skies.

Vstupenky na pražskou show, která se uskuteční v rámci série Rock for People Concerts, jsou v prodeji v síti GoOut             za 390 Kč:  https://goout.net/cs/mol/szsbmhv/.

Pětičlenná kapela MØL vznikla v roce 2012. Po několika singlech a EP vydala v roce 2018 první album Jord, které získalo pozitivní ohlasy fanoušků i kritiků. Bylo dokonce označeno za jedno z nejlepších alb roku svého žánru. Díky druhé desce Diorama z konce roku 2021 se MØL dostali do širšího povědomí posluchačů v celé Evropě a Severní Americe. Několika singlům už se na Spotify podařilo překonat hranici milionu poslechů.

"Rádi hudbu skládáme, ale stejně důležité je pro nás potkávat se s vámi, naším úžasným publikem! Slibujeme, že předvedeme show se syrovou intenzitou a oddaností z celého srdce, pro které nás znáte," vzkazuje kapela fanouškům.

Countless Skies

Countless Skies z Hertfordshiru jsou uznávanou kapelou na britské metalové scéně. V roce 2021 získali ocenění v rámci The Independent Music Awards v kategorii Best Metal/Hardcore Song za skladbu Tempest z posledního alba Glow. K dalším úspěchům mají velmi dobře našlápnuto.


Odkazy

FB událost: https://www.facebook.com/events/216644620932497

FB kapely : https://www.facebook.com/moeldk/

YT: https://youtu.be/ooY2JtQ6NXchttps://youtu.be/ooY2JtQ6NXc