PRADÁVNÁ TAJEMSTVÍ WLKŮ Z TRŮNNÍHO PALÁCE

19.10.2022

22.10.2022 se v Praze zastaví blackmetaloví vizionáři WOLVES IN THE THRONE ROOM se svým dosud nejmajestátnějším albem.  

WOLVES IN THE THRONE ROOM, INCANTATION, STYGIAN BOUGH

22. 10. 2022 - Praha, Futurum

FB event: https://fb.me/e/3r8GG4kkW
e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/404

Po dvou dekádách cesty se rituální blackmetaloví vizionáři WOLVES IN THE THRONE ROOM vynořili z lesa s "Primordial Arcana", svým dosud nejmajestátnějším albem, jehož název odkazuje na to, že Wlci neustále sahají k nejstarším archetypálním energiím do dob takřka primordiálních, až k úsvitu lidstva a celého společenství. Do dob kmenů a lovců a jejich mystiky.

Nekompromisnost a koncentrovanost novinky též ukazuje, že WOLVES IN THE THRONE ROOM zůstávají věrni své jedinečné vizi, což ji zařazuje mezi jednu z nejambicióznějších nahrávek loňského roku a upevňuje pozici kapely jako jedné z nejodvážnějších, nejosobitějších a nejtypičtějších kapel amerického black metalu.

Deska je prvním zcela samostatným dílem kapely. Kromě skládání a nahrání se bratři Weaverovi spolu s kytaristou Kodym Keyworthem postarali o všechny aspekty nahrávání, produkci a mix ve vlastních Owl Lodge Studios v lesích státu Washington.

WITTR se v tomto roce vrací do Evropy v čele turné, kde se můžete radovat i z účasti stylotvorných umrlčích deathmetalistů INCANTATION, ale perličkou v sestavě budiž i tajemné jméno STYGIAN BOUGH, což je společný projekt členů BELL WITCH, kteří hrají občas tak pomalu, až máte pocit, že jejich hudba běží proti toku času, a temného folkového písničkáře AERIAL RUIN. Jejich spojení je mimořádně sugestivní a rovněž stojí skoro mimo čas, neboť i jejich eklektické melodie mohly znít před tisíci let.