PRAŽSKÁ SHOW ROGERA WATERSE „THIS IS NOT A DRILL“ BUDE ŽIVĚ PŘENÁŠENA DO CELÉHO SVĚTA

20.04.2023

Celosvětovou živou akci bude distribuovat Trafalgar Releasing ve spolupráci se Sony Music Entertainment ve více než 1500 kinech ve více než 50 zemích. 

Roger Waters oznámil speciální přímý přenos své show "This Is Not A Drill" z O2 Areny v Praze, který se uskuteční 25. května 2023. (Jde o druhý z pražských koncertů, první se uskuteční na stejném místě o den dříve).

Celosvětovou živou akci bude distribuovat Trafalgar Releasing ve spolupráci se Sony Music Entertainment ve více než 1500 kinech ve více než 50 zemích.

Vstupenky se začnou prodávat v úterý 25. dubna v 15:00 BST (10:00 ET, 7:00 PT) prostřednictvím www.ThisIsNotADrillFilm.com .

Celosvětová filmová událost v režii Seana Evanse dá fanouškům šanci vidět a slyšet kritiky chválenou koncertní show. "Živý" film, ohromující obžaloba korporátní dystopie, ve které všichni bojujeme o přežití, bude obsahovat 20 klasických skladeb PINK FLOYD a Rogera Waterse, včetně "Us & Them", "Comfortably Numb", "Wish You Were Here", "Is This The Life We Really Want?... Waters také uvede svou novou skladbu "The Bar".

K Watersovi se na pódiu připojí Jonathan Wilson, Dave Kilminster, Jon Carin, Gus Seyffert, Robert Walter, Joey Waronker, Shanay Johnson, Amanda Belair a Seamus Blake, aby předvedli nezapomenutelný výkon s výzvou k tomu, abychom milovali, chránili a opatrovali náš domov, naší drahou planetu.

"Jsme nadšeni, že můžeme fanouškům po celém světě dát příležitost zažít tak ikonické koncertní vystoupení živě v kinech," řekl Tom Mackay, programový ředitel Sony Music Entertainment.

Roger Waters, jako hlavní hnací síla PINK FLOYD a uznávaný sólový umělec vytvořil soubor prací, které zrcadlí a řídí kolektivní nevědomí. Od počátků PINK FLOYD (kdy skupina byla průkopníkem používání multimédií při svých živých vystoupeních a novináři používali termíny jako "undergroundový rock" a "psychedelická hudba", k tomu aby popsali své zážitky z vystoupení PF) až po kolosální show za 8 milionů dolarů v nově sjednoceném Berlíně v roce 1990 s názvem "The Wall".

Pražské koncerty pořádá LIVE NATION - info a vstupenky zde - https://www.livenation.cz/artist-roger-waters-439

Legendární živá vystoupení Rogera Waterse jsou proslulá - jsou hlubokým zážitkem pro všechny smysly se špičkovou a nejmodernější vizuální produkci a úchvatným kvadrofonním zvukem. Toto nové turné slibuje, že nebude v tomto ohledu výjimkou, že se stane inspirujícím diváckým zážitkem po mnoha měsících pečlivého plánování a vizionářské práce tvůrců a že svým působivým provedením vezme publikum na úchvatnou hudební pouť.