PŘEDADVENTNÍ ROLLOVÁNÍ - MANUAL A KŘEST CD "VÁLKA BOHŮ" 

21.11.2021

V sobotu 20.listopadu 2021 pokřtila hradecká hard&rollová banda MANUAL své nejnovější album s názvem "Válka bohů". 

Vše se odehrávalo v CC Lucie na Novém Hradci Králové, kam dorazila věrná suita fanoušků dobré muziky. Manual podpořili na pódiu kapely Fénix a Regen.  

V sobotu 20.listopadu 2021 pokřtila hradecká hard&rollová banda MANUAL své nejnovější album s názvem "Válka bohů". Vše se odehrávalo v CC Lucie, kam dorazila věrná suita fanoušků dobré muziky. Manual podpořili na pódiu kapely Fénix a Regen.

Vystoupení Manualu bylo jiné, než ty předchozí. Efektní intro s pochodněmi a pak tvrdý nástup kapely v obličejových černobílých maskách. V setlistu zazněly nejnovější skladby, ale i osvědčené pecky jako Píseň pro živý, Pekelný Vánoce, Vojáci... V sestavě Manualu chyběl kytarista Mára, kterého dočasně skolil zákeřný virus, s únavou bojoval i bubeník Míra, který byl po "tečce". Tomu nakonec energii do žila vlila atmosféra vystoupení a nadšení fanoušků. Byla to skutečně jízda. Svou poslední show odehrál v sestavě kytarista "Doktor". Škoda, kytaristů není nikdy v kapele dost.

Album křtila motorkářská banda Zero Bikers, dorazilo rovněž silné a božskou atmosféru dokreslující procesí "srdcařů" z Pilníkova.

Rockový večírek neměl chybu a zajisté zůstane dlouho ve vzpomínkách nejen členů kapely, ale i jejich příznivců.