BLACK HOUSE TATTOO : PŘEDPREMIÉRA OZZYHO ALBA ORDINARY MAN A KÉRKA K TOMU 

19.02.2020

OZZY chystá velkolepou oslavu nového alba a tetování.  Pražský Black House Tattoo nebude při zítřejších oslavách  chybět...

21.února vychází oficiálně nové album Ozzyho Osbourna s názvem Ordinary Man. Na toto album všichni fanoušci Ozzyho a dobré muziky netrpělivě čekají. Ozzy na tom nebyl a není v poslední době zdravotně moc dobře, přesto se mu podařil husarský kousek, a jak sám říká, to, že se znovu pustil do muziky a nahrávání mu zachránilo život.

Ozzy už v mezičase vypustil do světa tři skladby z nové placky - Under the Graveyeard, Straight to Hell a Ordinary Man. Zbývajících 8 tracků ještě neznáme, ale určitě to bude stát za to.

Na albu Ozzyho doprovází - Andrew Watt na kytaru, Duff McKagan na basu, Chad Smith na bicí, v jedné skladbě se objevil i Slash z Guns n´Roses, Elton John Nové album vychází po 10-ti letech (2010, Scream).

Ozzy je milovník tetování a jeho tělo zdobí nejedna kérka. Tak nějak to k rockové muzice patří a vzájemně se doplňuje.

V 50 vybraných tetovacích salonech z celého světa budou mít fanoušci Ozzyho a tetování šanci uslyšet novou placku v jednodenním předstihu a navíc si mohou nechat udělat tetování inspirované Ozzym.

V ČR bude mít poctu zúčastnit se této prestižní akce pražský tetovací salon BLACK HOUSE TATTOO.

Majiteli, šéfovi a současně jednomu z tatérů studia - Ilyovi Shturmovi jsme položili pár otázek, které se týkají uvedené akce.

1. Jak se poštěstí dostat se do vybrané společnosti TOP 50 tetovacích salonů, kde zazní Ordinary Man ?

Výběr tetovacích studií probíhal především ve městech, kde se v nejbližší době bude konat koncert Ozzyho, což Prahu čeká na podzim.

Black House Tattoo je vyhledávané velké tetovací studio, které se nachází přímo v centru Prahy, což zjednoduší cestu fanouškům

2. Ozzy má na sobě pár "obrázků". Nechali jste inspirovat přímo jeho tetováním, nebo půjde o nové návrhy, popř. si může zájemce sám přinést námět? Údajně by mělo v každém salonu nebo klubu na výběr 17 variant tetování.

Ano jde o 17 návrhů, protože se jedná o 17. ablum Ozzyho. Ano, úkol byl vytvořit nové, jedinečné návrhy buď inspirované tetováními Ozzyho, nebo jeho osobnosti jako takovou. Několik naších tatérů pracujících v různých stylech vytvořili unikátní návrhy tak, aby se líbili různým skupinám fanoušků. Jak ženám, tak i mužům, jak starším generacím tak i mladším. Všichni víme, že hudba Ozzyho prochází generacemi. Třeba naši otcové také poslouchali Black Sabbath, a tak známe tuto kapelu od malička. Ozzy u nás ve sluchátkách určitě nechybí.

3. V jakých cenových relacích se bude tetování pohybovat ? A kolik potencionálních zájemců jste schopni během akce zvládnout ?

Dáváme nejnižší možné ceny! Tetování budou stát od 1000 do 2000 kč za jedno v závislosti na návrhu a finální velikosti. Tato cenová relace platí až do velikosti 15 cm, což by běžně stálo několikrát víc

4.Jaký bude časový harmonogram akce ?

Od 11 do 23 jsme ve studiu, přijímáme všechny zájemce, posloucháme Ozzyho, fotíme se, možná i připijeme na zdraví Prince Temnoty))). Na plátně poběží hudební videa, záznamy z koncertů. Plánuje se rovněž prodej speciálních triček...

5.Co vy a Ozzy , popř. Black Sabbath - posloucháte jeho skladby, popř. jakou máte nejraději.... A jaká muzika se hraje v Black House Tatttoo během dne ?

Hudba v Black House Tattoo se hraje především na přání klientů, obvykle začínáme něčím neutrálním a pak přes den se to mění dle požadavků návštěvníků. Říci na rovinu, nevím, jaký hudební žánr chybí v našem playlistu, možná klasika jenom?))) ale určitě ne rocková klasika, tu máme rádi, jelikož hodně z nás na ni vyrůstalo. Kromě Black Sabbath máme v oblibě kapely jako Pink Floyd, Scorpions, Dire Straits, AC DC...

BLACK HOUSE TATTOO sídlí v Opatovické ulici 18 na Praze 1.  Jeho tatéři jsou kreativní, zkušení profesionálové, kteří svou práci berou jako umělecké dílo. Svědčí o tom spousta kladných ohlasů a hodnocení, které můžete najít na jejich FB a webové stránce. 

 V současné době je v týmu deset tatérů, jejichž portfolio si můžete prohlédnout na www.blackhousetattoo.cz.