PŘEDSTAVUJE SE NOVÉ ČESKÉ VYDAVATELSTVÍ SMILE MUSIC RECORDS

30.11.2022

Metal, rock, folk a další přidružené žánry, paleta nového tuzemského vydavatelství si neklade hranic a chce objevovat a nabízet nejen skvělou českou hudbu.

Hudební vydavatelství Smile Music fanouškům a kapelám možná bude znít jako nové, ale pravdou je, že na tuzemském trhu se už nějakou dobu pohybuje. Činorodý label stojí např. za vydáním alba "Grrrotesky", letošní úspěšné desky INSANIA, reedicemi obou alb ostravského grind kultu PATHOLOGIST nebo poslední deskou powermetalistů SEBASTIEN "Integrity". Ač to tak může vypadat, vydavatelství není striktně zaměřeno pouze na tvrdé žánry.

V jeho nabídce se v druhé polovině listopadu objevila např. LP verze poslední a stále aktuální desky všestranného folklórního umělce TOMÁŠe KOČKO a jeho ORCHESTRu, v prosinci bude následovat LP verze návratového alba thrasherů SHAARK "Deathonation". V edičním plánu na příští rok jsou naplánována nová alba FORREST JUMP, WITCH HAMMER, SEBASTIEN, ALIA TEMPORA nebo slovenských EUFORY, ale vydavatelství chce svůj katalog nadále rozšiřovat.

Důkazem budiž spolupráce s rockovým magazínem Spark v rámci jeho mladé talenty vyhledávající soutěže Fresh Blood, kde si letošní výherce - thrasheři ARAWN - se Smile Music Records odnesl nabídku na nahrávací kontrakt.

Aktivity agilního, v ústraní dosud působícího labelu již sklízí úspěchy. Na jeho YouTube kanálu např. byla pokořena hranice 100.000 zhlédnutí videa "Zafúkané" moravského crossover kvartetu FORREST JUMP, jehož nový videoklip byl zveřejněn v pátek 11. listopadu.

Více o vydavatelství naleznete na spuštěných stránkách www.smilemusicrecords.cz, kapely mající zájem navázat spolupráci mohou firmu kontaktovat na mailu label@smilemusic.cz.

Smile Music Records: 

https://smilemusicrecords.cz 

https://facebook.com/SmileMusicRecordsCZ 

https://instagram.com/smilemusicrecordscz