PRŮMYSLOVÁ SMRT VYDÁVÁ PRVNÍ SINGL Z NOVÉHO ALBA "PEDAGOGIKA PORAŽENÝCH"

12.11.2021

"Hra na demokracii skončila dřív, než začala" zpívá Michal z Průmyslové smrti v novém singlu 

Průmyslová smrt působí na hudební scéně od půlky roku 2003. Kapela vznikla ze členů kapel Proletáři všech zemí, Flying shits, Human steak a Mimoritnus. Sestavu kapely tvoří zpěvák a textař Michal Dajč, Petr Johan Hanus - kytara, Petr Chadim - baskytara, Tomáš Folta - bicí. Debutová deska přišla vzápětí roku 2004, která kapele otevřela nové možnosti. Následovaly singly s Kobra XI (2006), LP vinyl s britskými Valhalla pacifists (2008) singl s Rapsod (2011). Tyto singly otevřeli cestu kapele k několika k čtyřem evropským turné, kde odehráli více jak 40 vystoupení. Následovalo samostatné LP s názvem Invaze změn (2015), které vyšlo u PHR records.Kapela aktivně působí na hudební scéně, pořádá i vlastní koncerty a festivaly. Posouvá svoje hranice neustále dál.

Mičl k tomu doplňuje: "My kluci z Průmyslové smrti jsme kámoši od dětství. Jsme čtyři individuality, žijící odlišný životy. Přesto jsme si podobní, poslouchající odlišnou hudbu, a přesto podobnou. Čtyři kámoši hrající spolu v kapele přes 18 let. V odlišnosti je síla.

"A že hra na demokracii, Skončila dřív, než začala, Zjistils teď a dostals strach..." zpívá Michal z Průmyslové smrti v novém singlu.

První singl Otcové a dějiny představuje druhou samostatně dlouhohrající vinylovou desku Průmyslové smrti, která vyjde na přelomu zimy a jara 2022.

Šest let uplynulo od vydání poslední velké desky Průmyslové smrti s názvem Invaze změn, ohlašuje kapela příchod nového alba Pedagogika poražených, které vyjde na přelomu zimy a jara 2022 na labelu Papagajův hlasatel records.

Na novém albu kapela přichází s novými nápaditými kompozicemi skladem, kde se mísí agresivní rychlé pasáže s pomalými, což není o pro kapelu obvyklé oproti poslednímu albu Invaze změn. Těžkotonážní začátky i thrash metalové rozjížděčky písniček doplňují extrémně rychlé pasáže, na ně nastupují metalové mezihry.

LP PEDAGOGIKA PORAŽENÝCH dává vizi světa takového jaký je, světa paranoi, světa strachu z reality, světa z reálně odžitého života, světa strachu ze skutečných lidí a skutečných emocí, je to svět hrůz, které zde už jsou a jsou neviděny, je to peklo v éteru, ve čtvrté dimenzi levitující mezi námi, je to pravda, kterou nevidíme, je to cesta, kterou nechceme jít a přesto jdeme.

Odkaz na nový singl zde: https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/pedagogika-pora-en-ch

Aktuální koncerty:

17.12.2021-Polná Klub, 15.1.2022-Ostrava, 25.2.2022-Blatná křest a release párty, 26.2.2022-Linz/AT, 11.3.2022-Praha 007 křest a release párty, 12.3.2022-Brno Kabinet Múz křest a release párty.

Více informací o kapele:

https://www.prumyslovasmrt.cz/

https://www.facebook.com/prumyslovasmrt

https://prumyslovasmrt.bandcamp.com/