PUNKOVÍ PUP SE KONCEM ŘÍJNA VRACÍ DO PRAHY S NOVÝM ALBEM

19.10.2022

PUP  z Toronta jsou na stagei jako doma a jejich koncerty slibují jednu z nejpoctivějších rock'n'rollových show, kterou lze vůbec vidět.

Fanoušci kanadské punkové kapely PUP mají ještě dobře v paměti jejich vyprodaný koncert v roce 2019 v Café V lese, které doslova praskalo ve švech. Nyní jejich nespoutaná energie pohltí pražské Rock Café 30. října v rámci série Rock for People Concerts, kam míří se svou novou deskou "The Unraveling of PUPTheBand" z dubna letošního roku. Tihle čtyři kluci z Toronta jsou na stagei jako doma a jejich koncerty slibují jednu z nejpoctivějších rock'n'rollových show, kterou lze vůbec vidět. Jako support se na pražském koncertě představí američtí indie-rockoví Pom Pom Squad. Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut.

PUP poprvé koncertovali v Praze v roce 2018 jako support Franka Turnera v Roxy. České publikum okamžitě zaujali a rok poté v Café V lese představili v pořadí třetí desku Morbid Stuff, asvou headline show vyprodali. Partička kolem frontmanaStefana Babcocka nachází humor v těch nejtemnějších zákoutích lidské mysli - v jejich písničkách se to možná hemží myšlenkami na sebevraždu, PUP ale ví, jak je překlopit v situace, jakým se nelze nesmát. Kapela našla osobitou cestu, jak bojovat s temnými životními stránkami a v mnoha případech mají až terapeutické účinky.

Nyní se PUP vrací do Prahy opět s novým albem a plní energie, aby naservírovali svým fanouškům pořádnou show a ukázali, že Punk Is Not Dead! Naživo tahle kapela prostě bezpochyby funguje, nebude tak chybět stagediving, pogo ani skákání tak vysoko, jak jen to strop Rock Café dovolí.

VSTUPENKY:

https://goout.net/cs/listky/pup+support-pom-pom-squad/pjim/

Odkazy:

FB událost: https://www.facebook.com/events/1793733400825118/

Web: https://www.puptheband.com/

FB: https://www.facebook.com/puptheband