ROBB FLYNN Z MACHINE HEAD: NAVÁZAT SPOJENÍ S PUBLIKEM JE TA NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VĚC

20.10.2023

Pro mě je zásadní předvést pokaždé skvělou show a navázat spojení s publikem. Je to pro mě vrchol každého zasraného dne, kdy jsme na turné.

Frontman MACHINE HEAD Robb Flynn v novém rozhovoru pro mexické Summa Inferno mluvil o tom, jak se změnil životní styl na turné od konce 80. let, kdy poprvé začal jezdit na cesty jako člen VIO-LENCE.

Robb řekl: "Každopádně to je jiné. Začal jsem koncertovat, když mi bylo 19 let. Byl to úplně jiný svět a odehrávaly se všechny věci, o kterých jste snili. Bylo to v 80. a 90. letech, takže to byly šílené fanynky a drogy a pořád dokola. Ale pak časem jednoho dne zpomalíš. Teď jsem se svou ženou přes 30 let. Ale jinak je to stále o hudbě. A o tom to vždycky bylo — vždycky to bylo o muzice, vždycky šlo o to předvést tu nejlepší show.

"Stále se bavíme," dodává Flynn. "Pořád piju pivo na pódiu na každé show. A zbytek kluků - třeba baskytarista Jared, ten kurva řádí každou noc."

"Budu mluvit jen za sebe, ne za nikoho jiného v kapele – pro mě je to opravdu o tom, že každý večer předvedeme skvělou show a navážeme spojení s publikem. Chceme najít bod, kdy se všichni zblázní nebo rozpláčou, ale nebudou neteční. Pro mě je hudba esence štěstí, a když se povede, je to ta nejlepší sračka na světě, je to ten nejvyšší bod zkurveného dne, když jsem na turné."

Začátkem tohoto týdne MACHINE HEAD oznámili první část svého turné "Slaughter The Martour North America 2024". Jako support je budou doprovázet FEAR FACTORY, ORBIT CULTURE a GATES TO HELL.