ROB HALFORD: POKUD NEMÁTE FANOUŠKY, NEMÁTE NIC.

11.02.2024

Když se dívám z pódia do davu tisíců lidí, dívám se na každého z vás, protože vím, že jste si hudbu naší kapely vzali do svého života. 

Během vystoupení v rozhlasové show "Loudwire Nights" mluvil zpěvák JUDAS PRIEST Rob Halford o důležitosti spojení své kapely s jejími fanoušky, zejména pokud jde o živé vystupování.

Rob řekl: "Když jdete dnes na naši kapelu, je to událost, protože JUDAS PRIEST hrají opravdu kurevsky dlouho – patří mezi ty "nejstarší" (nenávidím to slovo), děláme metal už 50 let a jsme stále aktivní a stále relevantní. A tak, když se přijdete podívat na naší show , je to událost, protože , wow, podíváte se na tyto lidi, co to dělají tak dlouho a stále tam jsou ze stejných důvodů.

Jdeme na pódium s cílem udělat co nejlepší show, jdeme do toho pokaždé naplno, protože cítíme odpovědnost, kterou máme vůči svým fanouškům. A řekl jsem to snad milionkrát - nejsme nic bez našich fanoušků. Bez fanoušků nemáte nic. Můžete být v nejslavnější kapele na světě, ale k čemu to je, když to nemáte s kým sdílet? Opravdové a spontánní spojení PRIEST s fanoušky se vytváří již více než 50 let."

Na otázku, zda si myslí, že heavymetalová komunita je v roce 2024 stejně "vstřícná" jako v posledních desetiletích, Halford odpověděl: " Na naší metalové komunitě mám rád to, že bez ohledu na kapely, které máš rád, bez ohledu na to, jak vypadáš, koho miluješ, kolik máš peněz, na ničem z toho nezáleží. Jsme spolu, držíme při sobě, protože milujeme heavy metal."

Halford závěrem dodal: "Když se dívám z pódia do davu tisíců lidí, dívám se na každého z vás, protože vím, že jste si hudbu naší kapely vzali do svého života. Pro spoustu metalových fanoušků PRIEST je naše hudba součástí jejch života. Nevím jestli to řeknu správně, ale snažím se říct toto. Pokud jste s naší kapelou nejdéle a hrajeme 'Breaking The Law' vrátíme se společně do 80. let, zahrajeme 'Painkiller' a jsme zpátky v 90. letech. Je to jako stroj času na vzpomínky a emoce. Beru to opravdu velmi osobně, a proto pořád opakuji, že péče o fanoušky je nejdůležitější, bez ohledu na to, v jaké kapele jste."

Nové studiové album JUDAS PRIEST "Invincible Shield" dorazí 8. března prostřednictvím Sony Music. 

O tři týdny později vystoupí Priest, společně se SAXON a URIAH HEEP v pražské O2 aréně. Koncert pořádá LIVE NATION – více Inko zde: https://www.livenation.cz/artist-judas-priest-174926