ROCK´N´ROLL BUDE ZNÍT V ŘÍJNU PRAHOU! PHIL CAMPBELL AN THE BASTARDS SONS PŘIJEDOU V RÁMCI TURNÉ K NOVÉ DESCE!

07.08.2023

Mistr PHIL CAMPBELL a jeho kumpáni Rock´n´Roll prostě dokonale ovládají a předat vám ho v jeho mistrovsky zahrané, nejryzejší podobě, to je jejich jasným cílem! 

PHIL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS, Fury – 4. 10. 2023, PRAHA, Storm


PHIL CAMPBELL AND BASTARD SONS je původně vedlejší projekt posledních pár let slavných MOTÖRHEAD. V čele s jedním z nejrespektovanějších světových kytaristů žánru začala kapela koncertovat v roce 2017 poháněna obrovskou dávkou dobré vůle, energie a se spoustou povedených coververzí MOTÖRHEAD. Poté, v roce 2018 vydali své vlastní debutové album "The Age of Absurdity" a projekt tak rozkvetl v opravdu velkou kapelu. Druhé album "We´re The Bastards" bylo ještě lepší a bouřlivější. Nyní kapela oznamuje vydání svého již třetího alba "Kings Of The Asylum" se kterým už letos na podzim zválcují Evropu!


Jednou zastávkou je i PRAHA, klub Storm – 4. října 2023!


Krátce poté, co kapela v lednu 2022 oznámila světu nábor nového výkonného zpěváka Joela Peterse, vstoupili do svého studia Stompbox Studios v Jižním Walesu ve Velké Británii a začátkem roku 2022 začali psát a nahrávat album.


Phil Campbell, kytarista Motörhead po celých 32 let, řekl: "Byla to skvělá zkušenost s psaním tohoto alba po boku Joela a ostatních mých kluků. Vymysleli jsme několik monstrózních riffů a melodií pro vaše potěšení z poslechu. Nemůžeme se dočkat, až zahrajeme některé z těchto písní v našich oblíbených městech a navštívíme také spousty nových míst!"
Joel dodal: "Kapela vydá "Kings Of The Asylum" koncem léta a hned v září vyrazí na turné "Kings Of The Asylum"!"

Speciálním hostem koncertu bude anglická, heavy-metalová kapela FURY! Jejich láska k old school metalu Iron Maiden a Metallica je jasná, ale bohatý a oduševnělý hlas Juliana Jenkinse odlišuje kapelu od ostatních. Jejich hudba vás přenese do jiné doby, jiné reality nebo dokonce do jiného vesmíru... FURY jsou svými vášnivými a dynamickými show pověstní, nechte se jimi také polapit! FURY rovněž s novým materiálem v PRAZE, klubu Storm, 4. 10. 2023!


Mistr PHIL CAMPBELL a jeho kumpáni Rock´n´Roll prostě dokonale ovládají a předat vám ho v jeho mistrovsky zahrané, nejryzejší podobě, to je jejich jasným cílem! Přijďte si ho nabrat a načerpat, co se do vás vejde! Na začátku října, do pražského klubu Storm!

Koncert pořádá PRAGOKONCERT.

Více info zde: https://www.pragokoncert.com/cs/koncerty/2023-phil-campbell