ROCKOVÍ VELIKÁNI SKILLET SE V KVĚTNU VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY, ABY ROZPROUDILI FORUM KARLÍN

08.02.2023

Skillet patří mezi nejúspěšnější rockové kapely. Na kontě mají přes 12 milionů prodaných desek, vítězství v Billboard Music Awards, několik nominací na Grammy... 

Čtveřice Skillet v čele s manželskou dvojicí Johnem a Korey Cooperovými nemusí být dlouze představována. V Česku a na Slovensku má obrovskou fanouškovskou základnu a její obliba stále roste. To dokazují nejen časté návraty v rámci evropských turné, ale i stále se zvětšující koncertní prostory, kam kapela svoji show přiváží.

V loňském roce si Skillet připsali na svůj účet jedno z nejlepších tuzemských vystoupení na hlavní stage festivalu Rock for People, v minulých letech opakovaně potěšili své fanoušky jak na pražských, tak brněnských koncertech. A ti stále nemají dost! Pražská zastávka nadcházejícího turné "DAY OF DESTINY" se uskuteční v rámci série Rock for People Concerts 6. května 2023 ve Foru Karlín. Prodej vstupenek startuje od pátku 10. února od 10:00 za ceny 1 190 Kč (stání) a 1 990 Kč (Golden Circle) v síti Ticketmaster. Jako Special Guests vystoupí američtí rockeři Eva Under Fire a novozélandští hardrockeři Like A Storm.

Skillet jsou právem řazeni mezi nejúspěšnější rockové kapely 21. století. Na svém kontě mají přes dvanáct milionů prodaných desek, jsou držiteli platinové desky za album Awake, vítězové Billboard Music Awards a jsou držiteli několika nominaci na Grammy Awards. Jejich videa mají miliony zhlédnutí na YouTube - ostatně jen sám singl Monster jich má přes 400 milionů. Kromě toho je tento singl dvojnásobně platinový.

Na svém jedenáctém řadovém albu Dominion vybízejí Skillet k jinému druhu revolty ve chvíli, kdy by ji svět opravdu potřeboval... "Říkám tomu pozitivní vzpoura," říká frontman kapely John Cooper. "Je to vzpoura proti těm vnitřním elementům, jako je strach a úzkost. Je to vzpoura proti vnějším silám, které po vás chtějí, abyste byli něčím, čím být nechcete. Je to oslava svobody, kterou v životě máme. Je to velmi anti-establishmentové. Je to výzva ke shromáždění, abyste se postavili za to, v co věříte. A nenechali se umlčet. Na určitých místech to může být nepopulární, ale není nic rockovějšího, než tohle," usmívá se.

FB událost: https://www.facebook.com/events/1427855598031796

Vstupenky: https://www.ticketmaster.cz/artist/skillet-vstupenky/34333

ODKAZY:

WEB: https://dayofdestiny.skillet.com/

Facebook: https://www.facebook.com/skillet

Instagram: https://www.instagram.com/skilletmusic/

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=1mjlM_RnsVE


Rock for People Concerts:

11. 2. Bad Omens + guests / Lucerna Music Bar - VYPRODÁNO

16. 2. Ville Valo / Lucerna Music Bar - VYPRODÁNO

4. 3. Don Broco + Sleeping With Sirens / Lucerna Music Bar - POSLEDNÍCH 100 VSTUPENEK

12. 3. Call Me Karizma / Café V lese - VYPRODÁNO

14. 3. Bloodywood / Rock Café - VYPRODÁNO

14. 3. Starset / Lucerna Music Bar

15. 3. Jacob Lee / Café V lese

15. 3. Attila + Special Guests / MeetFactory

16. 3. The Damned / MeetFactory

1. 4. Cassyette / Café V lese

2. 4. Rare Americans / Fuchs2

10. 4. Hockey Dad / Rock Café

16. 4. Girli / Bike Jesus

28.4. The Hara / Café V lese - POSLEDNÍ VSTUPENKY

4. 5. Throw The Fight / Café V lese

6. 5. Skillet / Forum Karlín

14. 5. Måneskin / O2 arena - POSLEDNÍCH 100 VSTUPENEK

4. 11. Rikas / Café V lese


8.-11. 6. 2023 - Rock for People 2023

SLIPKNOT, MUSE, MACHINE GUN KELLY, THE 1975

Billy Talent, Hollywood Undead, Incubus, Nothing But Thieves, Palaye Ryale, Papa Roach, Simple Plan, X Ambassadors a mnoho dalších