ROZLUČKOVÉ TURNÉ KAPELY UFO „LAST ORDERS“ ZRUŠENO

07.09.2022

Legendární UFO ruší ze zdravotních důvodů své plánované podzimní turné. 20.10.2022 v říjnu v PRAZE tedy nevystoupí!

Je to tak...74 letý frontman legendárních UFO, PHIL MOGG, bohužel prodělal infarkt a byl převezen do nemocnice, kde mu do koronárních tepen implantovali dva stenty. Phil je po operaci a naštěstí v pořádku, čeká ho však ještě dlouhá léčba a ozdravná kúra.

Ve čtvrtek 1. září 2022, po řadě komplexních h vyšetření - lékaři dali Moggovi přísný zákaz koncertování až do odvolání. Proto muselo být zrušeno celé rozlučkové turné Last Orders, které mělo vést napříč Evropou od 15. do 29. října 2022. U nás se kapela UFO měla objevit v PRAZE, Paláci Akropolis 20. října!

"Jestli a kdy bude možné nahradit turné nebo - přinejmenším - jednotlivé koncerty, je v současné době zcela nejasné a bude mimo jiné záviset na Moggově uzdravení. Jeho rehabilitační terapie začne asi za šest týdnů. Lékaři zatím nejsou schopni podat konkrétní vyjádření k délce a rozsahu léčby."

Současná sestava UFO zahrnuje původní členy Mogga a bubeníka Andyho Parkera, dále Moorea, který se k UFO přidal v roce 2003, a basáka Roba De Lucu (od roku 2012).


Držíme Philovi pěsti, ať je brzy zcela zdráv a fit, a UFO opět vyrazí za svými věrnými fanoušky!

Vstupenky můžete vrátit u prodejce, kde jste zakoupili do 30.11.2022.