APOCALYPTICA PŘEDSTAVÍ ZBRUSU NOVÉ ALBUM V ŘÍJNU V PRAZE!

21.02.2024

APOCALYPTICA se vrací ke  svým  kořenům a vydává nové album "Plays Metallica vol. 2", se kterým hodlá opět dobít celý svět!  

APOCALYPTICA – Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024 – 11. 10. 2024 – PRAHA, O2 universum

10. května 1996 vydali finští rockeři jménem APOCALYPTICA svůj unikátní debut "Plays Metallica by Four Cellos". Tento instrumentální violoncellový rockový opus pak změnil budoucí podobu tvrdé muziky. Tato deska byla zcela novým, čerstvým a svěžím přístupem k hitům nejslavnější metalové kapely světa. A co víc? APOCALYPTICA dala tímto počinem světu zcela nový, svůj vlastní a osobitý rock-metalový žánr. Od té doby APOCALYPTICA prodala miliony desek a pravidelně vyprodává haly po celém světě!

APOCALYPTICA se vrací k těmto svým slavným kořenům a vydává nové album "Plays Metallica vol. 2", se kterým hodlá opět dobít celý svět! Letos na podzim procestuje tato fenomenální parta skvělých cellistů se svým novým albem komplet celou Evropu a nevynechá ani Českou republiku! 11. října se se svými krásnými nástroji, zbrusu novou muzikou a dokonale energickou, strhující symphonic-metalovou show, představí v PRAZE, O2 universu.

S těmito instrumentálními mistry svého oboru vás čeká nezapomenutelný, fantastický večer nejen plný slavných hitů, zahranými jejich jedinečným, dokonalým způsobem, ale hlavně zbrusu nové, originální aranže skladeb legendární Metallicy v elektrizujícím, dokonalém provedení na 4 x 4 struny!

Finská violoncellová legenda přijíždí v rámci Evropského turné "APOCALYPTICA – Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024" se zbrusu novou, fantastickou show do PRAHY, O2 universum, 11. října 2024! Tohle si rozhodně nesmíte nechat ujít!

Prodej vstupenek bude zahájen  23.2.2024 v 10:00 exkluzivně v sítích Ticketmaster a Ticketportal!

Více info na: https://www.pragokoncert.com/cs/koncerty/2024-apocalyptica