„TAK SE VŠICHNI USERTE, FOTKY DEBUSTROLU JSOU TADY !“

29.02.2020

Kolinss řízkoval thrashovou motorovkou muziku pěkně kousek po kousku 

Včera se v jaroměřském Nároďáku odehrál parádní večírek ve znamení thrashové muziky. Na akci dorazil slušný počet diváků. Po pracovním týdnu je potřeba náležitě zalít ochablé svaly a krapet restartovat hlavu. No a když se k tomu podává dobrá muzika, úspěch je zaručen...

DEBUSTROL  nastoupil na scénu, když už bylo publikum dostatečně nažhaveno a připraveno ( to obstarali STAMPFEN ze Slovenska, skoro domáci OKULT z Kuksu a dostatečný přísun pěnivého moku). Na začátku trochu zlobily odposlechy, ale když Kolinss s úsměvem konstatoval, že lepší to už nebude, nastalo obligátní a sborové " Tak se všichni userte , Debustrol je tady !" 

Na play listu bylo 19 skladeb. Vystoupení začalo "Trendshitem" a končilo "Vyznáním smrti". Skvělá, rychlá jízda, při které nechyběla tradičně ani motorová pila, s níž Kolinss řízkoval thrashovou muziku pěkně kousek po kousku. Časem se to pódiem pěkně mlelo. Pogo se tam křížilo s moshnigem a našel se i jeden Ikarovův potomek, který se neustále snažil vzlétnou z pódia. Občas to vypadalo na přistání bez vysunutého podvozku, ale pak se okolostojícím zželelo "thrashového ptáčete" a zachytávali ho a tlumili pád.

Část koncertu jsem stál na boku stage a sledoval DEBUSTROL pěkně zblízka. Kapela má za sebou přes 33 antikristovejch let, ale muzika všechny evidentně baví a dávají do ni srdce a všechny síly. I když s přibývajícími roky je všechno těžší - kytara na krku, bolavé klouby, namožené svaly a plíce... a už ani ty kocoviny nejsou jako za mlada. To víme každý!   

Všechny skladby nadoraz, pot a předávaná energie publiku tekly proudem. Žádná fušeřina !!!

Kapela Debustrol teď bude mít chvíli pauzu... k načerpání nových sil a regenraci. 

Kolinss jede oslavné tour k 25.výročí s Harlejem a už v sobotu 7.3.2020 bude tvrdit rytmiku na basu v Pardubicích.

Debustrol mají v kalendáři další plánovanou akci až 12. dubna v Králíkách u Nového Bydžova v rámci Rockových Velikonoc. Těšíme se !!!

( Náš rozhovor s Kolinssem si můžete přečíst zde - https://www.music-report.cz/l/frontman-kolinss-tak-se-vsichni-userte-je-tady-debustrol/ )