TED NUGENT : COVID-19 JE JEDNA VELKÁ LEŽ !

19.08.2020

Nemůžete uvést, že zemřel na infarkt. Musíte tam dát jako příčinu úmrtí COVID-19...

TED NUGENT : "CDC, FBI a USDA jsou "lháři", nemůžeme věřit administrativě !!!"

Legendární rocker Ted Nugent v nedávném rozhovoru s Davidem J. Harrisem zopakoval, že současná situace kolem koronaviru je zmanipulovaná a oficiální počty úmrtí způsobené tímto virem jsou přehnaně nadsazené.

"Tvrdí nám, že kvůli čínskému komunistickému viru u nás zemřelo 160 000 lidí. Kecy! Říkají, že miliony lidí byly pozitivně testovány na virus. Bullshit! Tvrdí, že jednotky ICU jsou přeplněné. Další bullshit!"

" Chci vidět seznam mrtvých Američanů, za leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec z roku 2017 a dalších let. A na co zemřeli.... Dnes někoho zapíchne vyšinutý vrah a oni budou tvrdit, že zemřel na komunistický čínský virus. Slyšel jsem to od lékařů, zdravotníků, kterým bylo nařízeno : "Nemůžete uvést, že zemřel na infarkt. Musíte tam dát COVID-19."

"Chci seznam mrtvých Američanů za posledních pět let, za prvních šest měsíců každého roku, a porovnám jej s tím, kolik lidí zemřelo letos," pokračoval Ted. " V celé zemi rezonuje přesvědčení, že to je všechno bullshit, samé lži".

"A dokud Hillary Clinton, Barack Obama, Lois Lerner, Susan Rice, Loretta Lynch a Eric Holder nebudou ve vězení, Američané nebudou věřit vládě Spojených států. Nebojím se říct otevřeně svůj názor, ano možná jsem radikální, ale chci spravedlnost!"

Existují teorie, že lékaři zvyšují počet úmrtí souvisejících s koronaviry, aby vyděsili obyvatele, a ti pak poslušně vykonávali nařízení vlád. Objevují se tvrzení, že vše bylo naplánováno tak, aby došlo k ekonomické krizi a výměně vládnoucích garnitur.

Podle magazínu Forbes nevěří uváděným číslům úmrtí na koronavir 59% příznivců republikánů (sledující Fox News). Počet nedůvěřivých z řad demokratů se pohybuje pouze mezi 7-9% (ti jsou většinou krmeni CNN A MSNBC).

Ted si svými výroky získá určitě řadu nepřátel. Už několikrát byl vyslýchán tajnými službami v souvislosti s obhajobou práva vlastnit a nosit zbraň, nebo kvůli nařčení z rasismu. Výslechy a sledování byly údajně na pokyn B.Obamy.  

Řadu kritiků má i mezi hudebníky a muzikanty, tam  se řadí např.Paul McCartney, David Crosby, kapela Goldfinger ( ti mimo jiné natočili skladbu Fuck Ted Nugent)...


(net, blabbermouth, MR)