TORRAX ODPÁLÍ JARNÍ SLUNOVRAT SVÝMI "PŘÍBĚHY"

22.02.2021

Z "Příběhů" kutnohorské kapely Torrax se v metalovém rytmu vyřítí čarodějnice, piráti i princezny 

Po záplavě přeslazených vánočních písniček a pohádkových příběhů, které jsme byli nuceni snášet celý prosinec, přichází kutnohorská heavy/power metalová skupina Torrax s vítaným metalovým osvěžením. Jejich druhá deska nese název "Příběhy" a fanoušci tvrdé muziky se jejího vydání dočkají 20.března 2021.  

Album obsahuje osm autorských skladeb z různých tematických soudků. V ostrém metalovém rytmu na ní TORRAX vypráví příběhy o divokém západu, pirátech i o kladivu na čarodějnice.

K novému CD vychází také videoklip k písničce Příběhy, která dala název celému albu. V klipu na rozdíl od vánočních pohádek nenajdete hezoučké prince ani zpěváčky tesklivě drnkající na loutnu. Za to si ale užijete únosy princezen a pořádnou řež mezi rytíři a padouchy, doprovázenou poctivým heavy metalem a parádními sóly.

,, Album jsme dali dohromady společnými silami. Každý z nás do alba vložil to nejlepší a za sebe můžu říct že se jedná o dobré album, na které můžeme být pyšní" řekl o albu Honza Sobota, frontman kapely Torrax.

Deska vznikala ve studiu Hollysound Martina Hollandra v Nymburce a je dalším důkazem, že z Torraxu se stává vycházející hvězda české rockové a metalové scény. To už v loňském roce ukázalo už jejich účinkování s kapelami jako Arakain, Trautenberk nebo Debustrol.