TŘI SESTRY A ALKEHOL NA SPOLEČNÉM TOUR "SUDOVÁ PŘITAŽLIVOST II"

12.11.2021

Tři sestry a Alkehol se opět setkávají  na jednom pódiu nad společným sudem a vyrazily na tour Sudová přitažlivost II

Jsou tomu přesně čtyři roky, co oba soubory poprvé spojily síly a absolvovaly klubovou tour, která nenechala jednu pípu suchou a fanouškům nabídla skvělý hudební zážitek.

Osud tomu letos chtěl, aby se kapely Tři sestry a Alkehol opět setkaly na jednom pódiu nad společným sudem a vyrazily na tour Sudová přitažlivost II, které čítá 10 zastávek v kulturácích v Čechách a na Moravě.

Program tour nabídne čtyři hodiny živé hudby, kdy zazní léty prověřené hity, doplněné o vzájemné hostování a nějakou tu společnou hospodskou písníčku.

Skupina Alkehol hlásí: "Po letních festivalech jsme opět v excelentní formě! Připravili jsme si pro vás repertoár složený z těch nejlepších pecek, které naše bohatá "písňografie" nabízí. O tom vás ale moc rádi přesvědčíme osobně!"

Tři sestry dodávají: "Není nad to mít na pódiu parťáky, se kterými začíná večírek již při zvukovce. Na první společné tour máme plno krásných vzpomínek, takže víme, do čeho jdeme a nemůžeme se dočkat! Těšte se na naše "best of", několik překvapení a hlavně - na oslavu z osobních setkání a čiré radosti z pití a koncertování.

MÍSTA KONÁNÍ - SUDOVÁ PŘITAŽLIVOST II. TOUR 2021:

11. 11. PLZEŇ - DEPO2015

16. 11. KLADNO - Kulturní dům Sítná

19. 11. SVITAVY - Kulturní dům

20. 11. JINDŘICHŮV HRADEC - KC Jitka

26. 11. PROSTĚJOV - Společenský dům

27. 11. HRADEC KRÁLOVÉ - KD Střelnice

3. 12. PRÁČE U ZNOJMA

4. 12. ZLÍN - Masters of Rock Café

10. 12. KARLOVY VARY - Dům kultury

11. 12. HAVLÍČKŮV BROD - KD Ostrov

Vstupenky : Zakoupíte na webu TŘI SESTRY (https://www.ticketstream.cz/vstupenky/skupina-tri-sestry?booker=sestrytest&lang=cs) nebo v předprodejní síti TICKETSTREAM (https://www.ticketstream.cz/vstupenky/skupina-tri-sestry)

Vstupenky budou k zakoupení i na místě konání koncertů!