UDO DIRKSCHNEIDER - ŽIJEME VŠICHNI  NA TÉTO PLANETĚ, TAK SE PODLE TOHO CHOVEJME !

26.04.2020

U.D.O. připravuje nové album s orchestrem Bundeswehru. Vyjde 17.7.2020.

Metalová legenda U.D.O. vydá 17.července 2020 prostřednictvím AFM Records/Soulfood Music nové album s názvem "We Are One". Půjde o jedinečný hudební projekt, ke kterému přizval renomovanou koncertní kapelu německých ozbrojených sil pod vedením podplukovníka Christopha Scheiblinga.

Album obsahuje 15 nových skladeb a mimo bundeswehru se na něm podíleli i dva bývalí členové ACCEPT Stefan Kaufmann a Peter Baltes.

Spolupráce rockerů s různými orchestry není žádnou novinkou, ale "We Are One" by mělo být úplně něco jiného. Tvrdá muzika U.D.O. není doplněna pouze hrou 60-ti členného orchestru, ale obsahuje jedinečná aranžmá, která dokumentují UDOvu hudební všestrannost.

Projekt "We Are One" představuje kritickou reflexi světa a ukazuje na výzvy, kterým čelíme - změna klimatu, uprchlická krize, znečišťování životního prostředí, populismu, krajní pravici.

"Všichni žijeme na této planetě. Bez ohledu na to, kdo jsme, nebo co děláme. Neexistuje žádná planeta B. Když vidím fotografie všech těch plastů v našich oceánech, slyším o dalších klimatických katastrofách, uvědomuji si, jak nezodpovědní někdy jsme. Nejde jen o nás, ale především o naše děti," říká Udo Dirkschneider.

Šéf orchestru, podplukovník Christoph Scheibling dodává : " Všichni muzikanti odvedli skvělou práci, skladby jsou vynikající a ukazují to nejlepší z orchestru a kapely. Album nabízí řadu žánrů a stylů - od speed metalu, klasického metalu, balady po funky."

Ochrana životního prostředí je zájmem i německých vojáků, bývalé výcvikové prostory se dnes stávají přírodními rezervacemi, vojáci jsou nasazováni do boje proti požárům a ekologickým haváriím.

Tracklist :

1 - Pandemonium
2 - We Are One
3 - Love And Sin
4 - Future Is The Reason Why
5 - Children Of The World
6 - Blindfold (The Last Defender)
7 - Blackout
8 - Mother Earth
9 - Rebel Town
10 - Natural Forces
11 - Neon Diamond
12 - Beyond Gravity
13 - Here We Go Again
14 - We Strike Back
15 - Beyond Good And Evil

(therockpit)