VENUES PŘEDSTAVÍ  NA ROCK FOR PEOPLE HOPE SKLADBY Z NOVÉHO ALBA "SOLACE"

26.07.2021

Pokud máte rádi Guns N Roses, kouříte a pijete whiskey, je čas poznat zpěvačku kapely Venus LELU GRUBEROVOU 

Metal/post-hardcore banda z německého Stuttgartu bude jedním z hlavním taháků letošního ROCK FOR PEOPLE HOPE V HRADCI KRÁLOVÉ (13-14.8.2021). Začátky kapely se datují k roku 2015, kdy formace vystupovala ještě pod názvem Break Down A Venue. K přejmenování na Venues došlo v roce 2017. Následující rok vychází debutové album "Aspire", kterým si kapela získává jak fanoušky, tak i odbornou kritiku.

Další zlom v existenci skupiny nastává, když frontman Nyves opustil kapelu ze zdravotních důvodů v polovině turné v roce 2019. Zbývajícími členy to samozřejmě řádně otřáslo, ale nevzdali to a bojovali za to, aby se pokračovalo v nastoupené linii. Začalo rychlé shánění nového zpěváka. Nakonec to však byla zpěvačka.

"Náš kytarista Constantin přišel s dívkou, kterou potkal na show Steel Panther v našem rodném městě. Tou dívkou byla Lela , která si jednu píseň se Steel Panther společně zazpívala. Byly to úžasné vokály. Constantin natočil její představení a po představení se s ní spojil, aby jí poslal záběry. Později, když jsme začali hledat prostřednictvím sociálních médií nového zpěváka, uviděla Lela Constantinův příspěvek a napsala mu. Pozvali jsme ji na zkoušku a byli jsme uneseni jejím hlasem. Všichni jsme si byli velmi jistí, že jsme právě našli právě to, co jsme hledali. Lela přináší kapele spoustu lehkosti, zábavy a velmi dobrých vibrací. Je to trochu hippie dívka a být s ní na turné je vždy zaručeně dobře strávený čas!"

Daniela "Lela" Gruber není tak úplně neznámá. V roce 2011 si získala popularitu svým vystoupením v talentové show "The Voice Of Germany". Objevila se na pódiu společně s kapelami Steel Panther, Kissin Dynamite, s popovou královnou Nenou...

Pokud máte rádi Guns N Roses, kouříte a pijete whiskey, je čas seznámit se s Lelou Gruberovou.

Na Rock for People dorazí kapela těsně před vydáním nového alba Solace. To bude oficiálně uvedeno 27.8.2021 a bude na něm nahráno 10 skladeb, z nichž určitě řada zazní na RFP-H.

Aktuální sestava VENUES :

Daniela Lela Gruber - zpěv
Robin Baumann - scream
Shouts Konstantinos Kouparanis - kytara
Valentin Hahnemann - kytara
Dennis Vanhöfen - bicí

Photo by Venera Red. Photography